TVN Warszawa | Ulice

Zderzenie trzech aut w Nowym Dworze Mazowieckim. Sześć osób rannych

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
dg/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Trzy osoby zabrano do szpitala
Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.plTrzy osoby zabrano do szpitala

Sześć osób rannych i trzy rozbite auta - to bilans wypadku, do którego doszło po godzinie 13 w Nowym Dworze Mazowieckim. Jedna z poszkodowanych osób została zabrana do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło na drodze krajowej numer 62 w Nowym Dworze Mazowieckim.

- Informację o tym zdarzeniu otrzymaliśmy o godzinie 13.10. Kierująca hondą 38-latka, wykonując manewr skrętu z drogi krajowej numer 62 w kierunku Pomiechówka, nie ustąpiła pierwszeństwa jadącemu prawidłowo z przeciwległego kierunku kierowcy hondy. Na skutek zderzenia obu pojazdów uszkodzone zostało kolejne auto - peugeot, które było ustawione na skręcie w lewo z Pomiechówka w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego - przekazała Aneta Fabisiak-Wydurska z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Policjantka dodała, że w zdarzeniu poszkodowanych zostało sześć osób. - Pasażer z pierwszej hondy, 45-letni mężczyzna, został zabrany do szpitala przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego - poinformowała. Pozostali ranni: kierująca pierwszą hondą i cztery osoby podróżujące kolejną hondą, zostali zabrani do szpitala przez karetki kołowe. - Kierującej peugeotem nic się nie stało. - dodała Fabisiak-Wydurska.

Policjantka przekazała, że na miejscu nie ma poważnych utrudnień w ruchu. DK62 jest przejezdna.

Autor:dg/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości