Ulice

Ulice

Przedłużą KEN do Niepodległości

Aleja Komisji Edukacji Narodowej ponownie zostanie wydłużona. Po oddanym niedawno odcinku do al. Wilanowskiej dzielnica właśnie ogłosiła przetarg na ostatni odcinek arterii - do al. Niepodległości.

"Robią na drodze co chcą"

"Do ilu jeszcze wypadków musi dojść, aby poziom bezpieczeństwa i komfort jazdy na polskich drogach się poprawił?" - pyta Pietrus86 i publikuje na tvnwarszawa.pl film. Widać na nim, jak kierowca busa wpycha się z pasa do skrętu w lewo na pas do skrętu w prawo. "Ci ludzie robią co chcą: łamią przepisy, naginają prawo i narażają bezpieczeństwo innych osób – pisze.

Wypadek na krajowej "8". Trzy osoby ranne

Trzy osoby zostały ranne w zderzeniu samochodu osobowego z busem, do którego doszło na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Rusiec. Droga w kierunku Katowic była przez ponad trzy godziny całkowicie zablokowana. Informację o wypadku otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Wypadek zablokował węzeł Marsa

Jedna osoba ranna, cztery rozbite samochody i gigantyczne utrudnienia. To efekt wypadku na węźle Marsa. Policja zamknęła na kilkadziesiąt minut wjazd na wiadukt, gdzie doszło do zderzenia.

Kobiety jeżdżą bezpieczniej

Powodują mniej wypadków, jeżdżą znacznie ostrożniej, bardzo rzadko wsiadają za kierownicę po alkoholu - ZDM korzysta z okazji jaką jest Dzień Kobiet, by walczyć ze szkodliwym dla nich stereotypem "baby za kierownicą". Statystyki powinny zetrzeć uśmiech z twarzy żartownisiom.

Budują rondo, objazdy na Bemowie

Pięć linii dziennych oraz dwie nocne pojadą objazdami na Bemowie. Wszystko w związku z budową ronda na skrzyżowaniu ulic Radiowej i Kaliskiego. Utrudnienia potrwają do kwietnia.

Zima będzie o połowę tańsza?

Zarząd Oczyszczania Miasta podał, ile tej zimy kosztowało odśnieżanie Warszawy. Na razie na ten cel wydano 43 mln zł, czyli nieco ponad połowę zarezerwowanej w budżecie kwoty. Na ostateczne podsumowanie trzeba będzie poczekać do połowy kwietnia.

Ruch wahadłowy na Widocznej

Na ponad dwa tygodnie drogowcy zwężyli ulicę Widoczną przy skrzyżowaniu z Błękitną. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Autobus "116" wjechał w opla

W zderzeniu autobusu miejskiego i samochodu osobowego na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Beethovena ranne zostały dwie osoby. Po wypadku zablokowany był buspas.

Kolizja zablokowała Wał Miedzeszyński

Ze sporymi utrudnieniami przez kilkadziesiąt minut musieli liczyć się kierowcy jadący Wałem Miedzeszyńskim w kierunku mostu Łazienkowskiego. U zbiegu z Wersalską zderzyły się dwa samochody.

Wjechał oplem w poloneza

Dwa samochody zderzyły się w al. Jerozolimskich w okolicach ul. Popularnej. Kolizja spowodowała spore utrudnienia w ruchu.

Na Żelaznej zapalił się podnośnik

Na ulicy Żelaznej, za skrzyżowaniem ze Złotą zapalił się silnik ciężarówki MAN. Pożar udało się ugasić, ale zepsuty samochód blokuje przejazd.

Volvo w opla na Grochowskiej

Dwa rozbite auta i zamknięty jeden pas ul. Grochowskiej w stronę ronda Wiatraczna. To efekt kolizji na skrzyżowaniu ul. Grochowskiej i Międzyborskiej.

Al. KEN: Mokotów gotowy. Czeka na Ursynów

Cierpliwość ursynowskich kierowców może zostać w końcu wynagrodzona. Jeżeli urzędnicy dostaną niezbędne zgody, to nowo wybudowanym odcinkiem al. KEN będzie można jeździć już w przyszłym tygodniu – pisze "Życie Warszawy".

Płowiecka: wbił się w barierki

Kolizja i utrudnienia na ul. Płowieckiej. Jeden z samochodów wbił się w barierki. Kierowcy jadący w stronę węzła Marsa musieli się liczyć z utrudnieniami. Chwilę później doszło do kolizji w przeciwnym kierunku.

Na Toruńskiej bez zmian. Paraliż

Kolejny dzień trwa paraliż komunikacyjny na Trasie Toruńskiej. Kierowcy stoją w gigantycznych korkach i denerwują się na drogowców, którzy w środę wprowadzili nową organizację ruchu. – Wszystko przez źle ustawione światła – podkreślają.

Trasa Toruńska: 2 km w 50 minut

W czwartek po południu kierowcy znów utknęli w gigantycznym korku na Trasie Toruńskiej. - Odcinek od ul. Obozowej do ul. Marymonckiej przejechałem w 50 minut, a odcinek ten ma około 2 km - relacjonował Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. Ruchem na miejscu kierowała policja.

Szambiarka zablokowała wjazd na most

Zepsuta szambiarka zablokowała wjazd na most Siekierkowski z Wału Miedzeszyńskiego. - Autobusy musiały jechać w stronę ul. Fieldorfa - mówił Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

Rondo blokuje kierowców. Paraliż na Toruńskiej

W środę wieczorem drogowcy zmienili organizację ruchu na remontowanej Trasie Toruńskiej. Zamiast wiaduktem, kierowcy muszą jechać dołem, przez rondo przy Łabiszyńskiej. Tworzą się ogromne korki - informują na warszawa@tvn.pl internauci.

Jechał na dializę, zderzył się z tramwajem

Na skrzyżowaniu ulic Banacha i Pawińskiego ambulans zderzył się z tramwajem. Ranny został pacjent przewożony karetką na dializę i jeden z przechodniów, który pomagał w akcji ratunkowej. Przez ponad godzinę tramwaje jeździły objazdami. Zablokowana była też część jezdni.

Zmiany na budowie metra dopiero w czwartek

Znowu nie udało się wprowadzić zmian na placu Powstańców Warszawy i ul. Świętokrzyskiej. - Plany pokrzyżowała nam pogoda - przyznaje Mateusz Witczyński, rzecznik konsorcjum budującego metro.

"Kierowcy sobie radzą"

- Jak na razie nie odnotowaliśmy większych utrudnień na stołecznych drogach - poinformowała po południu policja. Bez większych kłopotów można było przejechać m.in.: przez most Poniatowskiego.