Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

Ulice

Ulice

Przy skrzyżowaniu ulic Powstańców Śląskich i Maczka honda wbiła się w latarnię. Pasażer samochodu trafił do szpitala.

Jeszcze w niedzielę był tam parking, a od poniedziałku jest... buspas. Kierowcy, którzy przez ostatnie miesiące zostawiali swoje auta na pasie jezdni al. Solidarności na wysokości dworca Wileńskiego, zdają się nie zauważać znaków zakazu parkowania. Jak gdyby nigdy nic blokują przejazd autobusów.

Na ul. Łopuszańskiej kobieta została potrącona na przejściu dla pieszych. Ranna trafiła do szpitala. Kierowcy musieli liczyć się z poważnymi utrudnieniami w ruchu.

Trzy osoby trafiły do szpitala po zderzeniu volkswagena i skody. Do wypadku doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek na skrzyżowaniu ulic Górczewskiej i Młynarskiej w Warszawie. Zdjęcia i film z miejsca zdarzenia zamieścił Reporter 24 Piotr Tomczyk.

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o podpalenie samochodu ferrari wartego blisko milion złotych. Auto spłonęło w połowie sierpnia przy ul. Śliskiej. 29-letni Michał T. usłyszał już zarzut uszkodzenia mienia o znacznej wartości. Grozi mu do 10 lat więzienia.

W sobotni poranek audi wjechało wprost pod nadjeżdżający autobus w Al. Jerozolimskich. Samochód został uszkodzony, ale nikomu nic się nie stało.