Przygotuj się na:

ZMIANY NA GÓRCZEWSKIEJ

Od piątku, 15 października, budowniczowie metra rozpoczną odtwarzanie nawierzchni Górczewskiej przy skrzyżowaniu z Powstańców Śląskich. A to oznacza zmiany w ruchu.

Ulice

Ulice

Na bocznej drodze, przy lasku, nieopodal ul. Chudoby, ktoś wyrzucił stertę śmieci samochodowych. Wśród nich jest szyba z numerem rejestracyjnym - napisał na swoim profilu na tvnwarszawa.pl internauta Rowerzysta.

Na skrzyżowaniu al. KEN i ul. Przy Bażantarnii doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej i samochodu osobowego. Jedna osoba została ranna.

Kierowcom nie było dane długo cieszyć się dwoma pasami wiaduktów na Marynarskiej. W środę drogowcy rozpoczynają kolejny etap prac.

- Wypadek na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i al. Solidarności - zaalarmowała internautka Agnieszka na warszawa@tvn.pl. Z tego powodu wieczorem, przez około godzinę, zablokowane było torowisko. Tramwaje jeździły objazdem.

Nie lada kłopot mają kierowcy, którzy jadą ul. Rozbrat w stronę ul. Książęcej i chcą skręcić w lewo, w stronę pl. Trzech Krzyży. Najpierw tablica informuje ich, że to jest najdogodniejszy objazd zamkniętej ul. Tamka. Ale kiedy dojadą do skrzyżowania, napotykają zakaz skrętu w lewo.

Kierowcy nadal gubią się na objazdach Wisłostrady. Wielu próbuje przejechać pod prąd ulicą Wybrzeże Kościuszkowskie do mostu Świętokrzyskiego. W poniedziałek po południu czuwał w tym miejscu rzecznik ZDM, Adam Sobieraj, który pomagał kierowcom. W końcu wezwał policję.

Ok. godz. 9.00 w niedzielę na Trasie Siekierkowskiej kierujący mercedesem stracił panowanie nad autem i z dużą siłą uderzył w barierki. Kierowcy nic się nie stało, ale auto zostało poważnie uszkodzone.

Poważny wypadek we Włochach. Na skrzyżowaniu ulic Poleczki z Wirażową zderzyły się dwa samochody osobowe. - Jedna osoba nie mogła się wydostać z auta, niezbędna była pomoc straży pożarnej - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Czerwone ferrari spłonęło w centrum Warszawy. Auto stanęło w ogniu około godziny 15. Pojazd był zaparkowany przy ulicy Śliskiej. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń. Zdjęcia z miejsca zdarzenia zamieścili w serwisie Kontakt24 internauci @kczechowski i @kielmt.

Ratusz oficjalnie przedstawił objazdy zamkniętego tunelu Wisłostrady. Pierwsze zmiany czekają kierowców już w piątek w nocy. Następne w niedzielę.

Ruch na moście Świętokrzyskim został przywrócony w czwartek po godzinie 14. Na razie obowiązuje na nim ograniczenie prędkości do 40 km/h i masy pojazdów do 3,5 tony. Tunel Wisłostrady wciąż jest zamknięty.

Na Powiślu od rana toczą się prace. Powstaje nowy objazd zamkniętego od wtorku do odwołania w tunelu Wisłostrady.

Na skrzyżowaniu Kopińskiej i Białobrzeskiej toyota uderzyła w bok taksówki. Jak mówią świadkowie, taksówkarz nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu. Trzej poszkodowani w wypadku zostali odwiezieni do szpitala.