Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Samochód osobowy dachował rano na ulicy Jagiellońskiej. Jedna osoba została ranna. Na jezdni w kierunku ronda Starzyńskiego utworzyły się spore korki.

Zderzenie dwóch aut na ul. Stanisławowskiej. - Kobieta w BMW chciała skręcić w lewo na parking i nie przepuściła jadącego prosto mitsubishi. Wtedy doszło do wypadku - relacjonuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

W al. Armii Krajowej nowe BMW stanęło w płomieniach. Ogień ogarnął wnętrze pojazdu, a nad nim unosił się słup czarnego dymu. Zdjęcia na Kontakt 24 przysłał internauta Radskman.

Na skrzyżowaniu Kondratowicza i Łabiszyńskiej doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Ciężarówka przewożąca samochody uderzyła w osobową mazdę. Informację i zdjęcia na warszwa@tvn.pl przysłał internauta Kamil.

Na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Włościańskiej zderzyły się dwa samochody osobowe. Zablokowane były dwa pasy Słowackiego w kierunku Popiełuszki.

- Kolizja dwóch samochodów osobowych na ul. Połczyńskiej - informuje internauta mwo1 i przesyła zdjęcie. Kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami.

Około godziny 4 rano rozpędzony samochód uderzył w latarnię. Kierowca pojazdu jest w ciężkim stanie. Zdjęcia z miejsca zdarzenia, do którego doszło na ulicy Broniewskiego w Warszawie, przesłał na Kontakt24 @Bogdan.

W środę rano drogowcy zamknęli południową część wiaduktu nad ulicą Żwirki i Wigury, gdzie ulica Sasanki przechodzi w Hynka. Pomimo spodziewanego paraliżu, ruch odbywa się płynnie.

We wtorek rano doszło do zderzenia towarowego busa z tramwajem na skrzyżowaniu al. Jana Pawła II i ul. Ogrodowej. - Nikomu nic się nie stało - relacjonuje Lech Marcinczak, reporter tvnwarszawa.pl.

W alei Solidarności wpadły na siebie dwa samochody. Wytrącone z toru jazdy zatrzymały się - jeden na słupku, drugi na latarni. Pogotowie zabrało do szpitala dwie osoby.