Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

Ulice

Ulice

Na skrzyżowaniu Żwirki i Wigury doszło do zderzenia autobusu 128 z audi A4 - Dwóch pasażerów samochodu osobowego zostało poszkodowanych, trafili do szpitala - relacjonował w piątek po południu Marcin Gula, reporter tvnwarszawa.pl.

Poważne utrudnienia na Wisłostradzie. W czwartek zapadł się asfalt na prawym pasie, w kierunku Wilanowa. W piątek naprawą zajęli się wodociągowcy. Do dyspozycji kierowców jest tylko jeden pas, a korek zaczyna się już przy moście Gdańskim.

Dwie osoby ranne, zablokowane cztery pasy ruchu, trzy uszkodzone pojazdy i utrudnienia w obu kierunkach - to efekt wypadku, do którego doszło w czwartek przed godziną 11.00 na wylotówce na Kraków w Jankach.

Na rondzie Daszyńskiego trwają intensywne prace. Trzeba wybrać cały niestabilny grunt, który jest pod nawierzchnią. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, ulicę uda się otworzyć... „w ciągu najbliższych dni”.

Do szpitala trafił kierowca wywrotki, który jechał z podniesioną skrzynią i zahaczył o wiadukt. Mężczyzna został zakleszczony w kabinie, która podniosła się i uderzyła w dolną część przeprawy. Rannego mężczyznę uwalniali strażacy. Zdjęcia z wypadku, do którego doszło dziś rano na budowie obwodnicy Warszawy, przesłał na skrzynkę Kontaktu 24 internauta Piotr Bober.

We wtorkowy poranek barierki zagradzające wjazd w ulicę Towarową, za skrzyżowaniem z Grzybowską, wciąż stoją. Na rondzie Daszyńskiego wciąż nie ma asfaltu. Po wczorajszym paraliżu część kierowców omija tę okolicę - relacjonuje reporter tvnwarszawa.pl.

Całkowicie zablokowana ulica, trzy osoby wycinane z samochodu i kolejna ranna - to efekt wypadku do którego doszło w poniedziałek po godz. 14:00 na Łopuszańskiej. Film z miejsca zdarzenia dostaliśmy od reportera Kontaktu 24 @Ksynia.

Niewielu kierowców zorientowało się, że drogowcy otworzyli właśnie kolejny odcinek autostrady A. Licząca 17-kilometrów część D świeci w poniedziałkowy poranek pustkami.

Od poniedziałku ulica Marszałkowska jest nieprzejezdna od ul. Widok. Wszystko przez budowaną strefę kibica. Przed Ścianą Wschodnią w poprzek ulicy stanie blaszany płot.

Wymiana nawierzchni wcale nie musi byc nudna i monotonna. Wystarczy odpowiednio ją sfilmować i dodać właściwą muzykę. Na taki zabieg zdecydowała się firma Bilfinger Berger Budownictwo, która wymieniała nawierzchnię na zatokach autobusowych Trasy Łazienkowskiej.

Na właśnie otwartym odcinku autostrady A2 już szaleją motocykliści. Policjanci zatrzymali nocą pirata, który dopuszczalną prędkość przekroczył aż o 148 km/h.

Gdy kierowcy stoją w gigantycznym korku, robotnicy uwiajają się z remontem ulicy Pułkowej. Ale nie wszyscy. Zdenerwowany wydłużającym się czasem przejazdu internauta uchwycił na zdjęciach kilku, którzy postanowili sobie akurat odpocząć.