Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Po zamknięciu tunelu stanęła Wisłostrada. - Najtrudniejsza sytuacja jest od strony Łomianek - ostrzega policja. Kierowcy utknęli w korkach na Powiślu. Nie da się przejechać także mostem Świętokrzyskim.

- O godzinie 23 zbierze się komisja, która podejmie decyzję o ewentualnym otwarciu wiaduktów ulicy Marynarskiej - zapowiada Małgorzata Tarnowska z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Warstwa piasku pokrywa ul. Jowisza na Bielanach. Wszystko po piątkowej awarii wodociągowej, do której doszło przy skrzyżowaniu z ul. Arkuszową. - Awarię usunięto, ale zapomniano o porządku na ul. Jowisza -skarży się Kamil i wysyła na warszawa@tvn.pl zdjęcia.

Od najbliższego poniedziałku kierowców jeżdżących ulicą Marynarską i Sasanki czekają duże zmiany. Drogowcy otworzą nowe wiadukty nad torami kolejowymi i rozpoczną remont północnego przejazdu nad Żwirki i Wigury.

Zderzenie suzuki z citroenem na skrzyżowaniu Al. Jerozolimksich i al. Jana Pawła II spowodowało ogromne utrudnienia dla kierowców. Citroen wywrócił sie na bok.

Groźny wypadek na ulicy Korkowej. Kierowca "taty" nie zauważył nadjeżdżającego skutera. Kierowca jednośladu trafił do szpitala.

W środę rano doszło do pożaru volkswagena transportera na parkingu przy skrzyżowaniu ulic Grochowskiej i Jubilerskiej. Niezbędna była interwencja straży pożarnej. Nikomu nic się nie stało.

Niespokojny poniedziałek na ulicach Warszawy. Do kolejnego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego i Chełmskiej. Zderzyły się trzy samochody osobowe, a dwie osoby zostały ranne.