Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE STACJI METRA

Na weekend warszawscy urzędnicy zaplanowali prace modernizacyjne na pierwszej linii metra. Pociągi będą jeździły na skróconej trasie. 

Ulice

Ulice

W alei Solidarności wpadły na siebie dwa samochody. Wytrącone z toru jazdy zatrzymały się - jeden na słupku, drugi na latarni. Pogotowie zabrało do szpitala dwie osoby.

Dziś ostatni futbolowy pojedynek na Narodowym, a zarazem pierwszy na stadionie im. Górskiego. Nasz reporter, Lech Marcinczak, przesiadł się na skuter, aby pokazać jak jeździ się po mieście w dniu półfinałowego meczu Euro.

Drogowcy ostrzegają, czwartek to kolejny i przedostatni dzień, kiedy wprowadza się zakaz parkowania w okolicy strefy kibica i Stadionu Narodowego na czas meczu Włochy-Niemcy. Każdy nieprawidłowo zaparkowany samochód będzie odholowany na koszt właściciela.

Od środy wodociągowcy walczyli z usunięciem awarii wodociągowej przy skrzyżowaniu ulic Grzymały-Sokołowskiego i Białobrzeskiej. Cztery budynki i przychodnia były pozbawione wody. Awaria została usunięta w czwartek nad ranem.

Rozbity przód i szyba autobusu - to efekt kolizji, do której doszło w środę po południu na Trasie Siekierkowskiej.

- Na samym środku ronda Daszyńskiego z dwóch miejsc znów wycieka piana - informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. To ta sama substancja, która pod koniec maja podmyła rondo. Przejeżdżające w tym miejscu tramwaje muszą zwalniać.

Buspas wytyczony na Euro zniknie z ulicy Żwirki i Wigury. Operacja zacznie się w nocy z piątku na sobotę. - Po ostatnim półfinałowym meczu rozegranym w Warszawie większość gości jedzie na Ukrainę, więc traci rację bytu - poinformował tvnwarszawa.pl Bartosz Milczarczyk, rzecznik Ratusza.

Niemiła niespodzianka spotkała kierowców, którzy zaparkowali swoje samochody przy ul. Kmicica. Złamana gałąź jednego z drzew spadła na auta. Informacje dostaliśmy od internauty Razor7 na Kontakt24.