Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Rano na skrzyżowaniu ulic Augustówka i Zawodzie samochód osobowy zderzył się z betoniarką. Jedna osoba została ranna.

W czwartek w Markach doszło do kolizji autobusu miejskiego z samochodem. Przez kilkadziesiąt minut jeden pas ulicy Piłsudskiego w kierunku Radzymina był zablokowany.

Policjanci ujawniają szczegóły pościgu, który miał miejsce w środę wieczorem na Bemowie. Potwierdzają informacje internatuów Kontakt 24 piszących o strzelaninie. Uciekającego kierowcę postrzelił policjant.

Nie działają światła na skrzyżowaniu Jana Pawła II i Elektoralnej. Kierowcy i piesi muszą zachować w tym rejonie szczególna ostrożność.

Przez trzy najbliższe weekendy tramwaje nie będą jeździły trasą W-Z pomiędzy kinem Femina, a Dworcem Wileńskim. Kursowanie linii 16, 20 i 23 będzie zwieszane zaś 18 i 26 pojadą zmienionymi trasami przez most Gdański - poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

Na moście Śląsko-Dąbrowskim taksówkarz wpadł na latarnię. Do podobnego zdarzenia doszło rano na Targówku. - Jezdnie są śliskie - ostrzega Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl.

Od wczesnych godzin rannych 1 listopada kierowcy stali w korku na Wisłostradzie w kierunku Cmentarza Północnego i wyjazdu z miasta. Utrudnienia trwały do wieczora.