Przygotuj się na:

AWARYJNA NAPRAWA NA PIASTÓW ŚLĄSKICH

Drogowcy w trybie awaryjnym naprawią nawierzchnię ulicy Piastów Śląskich od Żołnierzy Wyklętych do Powstańców Śląskich. Ulica zostanie zamknięta dla ruchu, co oznacza utrudnienia dla kierowców i pasażerów.

Ulice

Ulice

Po godz. 10.00 kierowca samochodu ciężarowego zablokował torowisko na ul. Okopowej. Wstrzymany był ruch tramwajowy w obie strony. Zdjęcia oraz informację otrzymaliśmy od internauty mariuszm na Kontakt24.

- Samochód potrącił chłopaka na skrzyżowaniu Radiowej z Powstańców Śląskich w Warszawie - alarmował Kontakt 24 internauta Bielecki. Do wypadku doszło w poniedziałek rano. Jak informuje policja, poszkodowany trafił do szpitala.

- Na ulicy Radzymińskiej został potrącony nastoletni chłopak. Był reanimowany przez 30 minut. Nie żyje - zaalarmował nas internauta. Jak poinformowała stołeczna policja, potrącony to 17-latek, który przebiegał przez przejście dla pieszych na czerwonym świetle. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia.

Wypadek na Bemowie. Około godziny 8.00 kierowca jednośladu zderzył się z samochodem dostawczym na skrzyżowaniu ulic Człuchowskiej i Karabeli. Jedna osoba została ranna.

Warszawa zajęła trzecie miejsce w Europie. Nie ma jednak powodów do dumy, bo chodzi o ranking miast najbardziej zakorkowanych. Gorzej, niż w stolicy Polski, jest tylko w Stambule i Moskwie, wynika z najświeższego raportu firmy TomTom.