Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Pierwszy roboczy dzień bez odcinka ulicy Marszałkowskiej. Ulicę zamknięto przy skrzyżowaniu ze Świętokrzyską, w kierunku Żoliborza. Mimo porannego szczytu, na objazdach nie tworzą się korki. Kierowcom sprawnie udaje się objechać zamknięty odcinek ulicy.

Na rondzie Starzyńskiego w tramwaju linii 28 złamał się pantograf. Przez prawie godzinę wstrzymany był ruch w obu kierunkach. Pasażerowie muszą liczyć się z utrudnieniami.

Na skrzyżowaniu ulic Pułkowej i Wóycickiego samochód ciężarowy wjechał w dwa stojące na światłach samochody osobowe. Jedna osoba została opatrzona na miejscu.

Na skrzyżowaniu Grochowskiej i Zamienieckiej rozpędzony star wjechał w samochody, które stały na czerwonym świetle. Uszkodził pięć samochodów osobowych. Zderzenie zakorkowało Grochowską w kierunku Wawra.

- Trwają odbiory techniczne fotoradarów. Skrupulatnie sprawdzana jest pojedynczo każda z siedmiu lokalizacji. Analizujemy dokumentację, pozwolenia, czy urządzenia działają, czy jest prawidłowe oznakowanie – poinformowała Monika Niżniak, rzeczniczka prasowa straży miejskiej.

Po zderzeniu w al. Krakowskiej audi wylądowało na słupie. Uderzyło tak mocno, że na stojącą nieopodal skodę posypały się betonowe fragmenty.

Na ulicy Bronisława Czecha, bus z pasażerami najpierw zderzył się z samochodem osobowym, a później uderzył w latarnię.

Rano na skrzyżowaniu ulic Augustówka i Zawodzie samochód osobowy zderzył się z betoniarką. Jedna osoba została ranna.

W czwartek w Markach doszło do kolizji autobusu miejskiego z samochodem. Przez kilkadziesiąt minut jeden pas ulicy Piłsudskiego w kierunku Radzymina był zablokowany.