Ulice

Ulice

Zawisł na barierkach

Groźna kolizja przed wjazdem na Rondo Jazdy Poslkiej. Po godz. 12.00 samochód osobowy zawisł na barierkach.

Wypadek zakorkował dwa mosty

Kilkadziesiąt minut zablokowany był przejazd mostem Poniatowskiego w stronę Pragi. Przed godz. 13.00 jeden z kierowców stracił panowanie nad samochodem i wjechał w betonowy słup. Mężczyznę straż pożarna wycinała z auta. Duże problemy były też na dojeździe do mostu Śląsko-Dąbrowskiego.

Staranował barierki i wjechał na przystanek

Do groźnej kolizji doszło w pobliżu pętli tramwajowe przy stacji metra Marymont. Kierowca bmw staranował metalowe barieki i zatrzymał się na przystanku tramwajowym. Na warszawa@tvn.pl otrzymaliśmy od Michała dwa filmy.

Wiadukt na Cybernetyki otwarty

Tuż przed godziną 23.00 w czwartek Zarząd Dróg Miejskich i policja otworzyły jeden wiadukt łączący ulice Cybernetyki i 17 Stycznia.

Kolizja na Modlińskiej

Na skrzyżowaniu ulic Modlińskiej i Aluzyjnej doszło do zderzenia dwóch samochodów. Zablokowane były trzy pasy.- W kolizji uczestniczyła terenowa toyota i ford transit. Zablokowany był jeden pas w kierunku Legionowa i dwa w kierunku centrum – relacjonował reporter TVN Warszawa Marcin Gula.Na czerwonym świetle

Pikieta w Markach: blokowali wylotówkę

Gigantyczne korki w obu kierunkach utworzyły się w al. Piłsudskiego, w Markach. Wszystko przez pikietę mieszkańców Białegostoku, którzy blokowali przejście dla pieszych.

Na Towarowej stanęły tramwaje

O godzinie 15.45, przy skrzyżowaniu ulic Towarowej i Grzybowskiej zepsuł się tramwaj linii 22 jadący w kierunku placu Zawiszy. Korek sięgnął al. Solidarności.

Gasili samochód i asfalt

Samochód osobowy spalił się na wiadukcie w ciągu ulicy Marsa w kierunku Rembertowa. Wyciekło z niego paliwo, które również się zapaliło. Sprawną akcję przeprowadzili strażacy.

Tramwaje utknęły w korku

Na ulicy Słomińskiego, na wysokości Andersa, o godzinie 11.24 został zatrzymany ruch tramwajów w stronę Pragi. Składy utknęły w ogromnym korku.

Śmierć na Trasie AK

Kolejny śmiertelny wypadek. Tym razem na Trasie AK. Na wysokości ul. Marymonckiej kierowca samochodu osobowego wjechał w barierę betonową, dachował i zapalił się. Kierowca zginął na miejscu.

Pieszy zginął na Andersa

Tramwaj linii 18 śmiertelnie potrącił człowieka na ul. Andersa. Ruch w tym miejscu był przez kilkadziesiąt minut zablokowany.

Zepsuty tramwaj techniczny zablokował ruch

To nie jest najszczęśliwsze popołudnie dla pasażerów komunikacji miejskiej. Po godzinie 16.00 zepsuł się tramwaj techniczny jadący z pl. Grunwaldzkiego do ronda Zgrupowania AK Radosław. W tym samym czasie nie kursowały składy w al. Waszyngtona. O kłopotach pasażerów poinformował na tvnwarszawa.pl badyunior.

Kolizja w Al. Jerozolimskich

Na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej motocyklista zderzył się z samochodem osobowym. - Ponieważ trwają godziny szczytu kierowcy muszą liczyć się z dodatkowymi utrudnieniami w stronę Pruszkowa - ostrzega badyunior, który poinformował o kolizji.

Dachowanie na Modlińskiej

O dużym szczęściu może mówić kierowca, którego samochód tuż przed południem dachował na ul. Modlińskiej. Auto wpadło w poślizg, wjechało w betonowe barierki i wreszcie wylądowało na dachu. Kierowcy nic się nie stało.

Trzy rozbite samochody, jedna osoba ranna

Groźny wypadek na ulicy Grójeckiej, gdzie zderzyły się trzy samochody. Auta blokowały przez dwa pasy w stronę al. Krakowskiej. Dopiero około godz. 14.00 udało się przywrócić normalny ruch.

Wjechał pod tramwaj

Kolizja samochodu osobowego z tramwajem na skrzyżowaniu Marszałkowskiej i Wilczej. Przez kilkanaście minut wstrzymany był ruch tramwajów w kierunku centrum.

Wbił się w sygnalizator

Groźny wypadek na ul. Poleczki. Kierowca nissana stracił panowanie nad samochodem i wbił się między ekrany dźwiękochłonne a sygnalizator. Informację i zdjęcia otrzymaliśmy od Sławka na warszawa@tvn.pl.

4 kobiety ranne po dachowaniu

Do poważnego wypadku doszło na skrzyżowaniu Alej Jerozolimskich z Ryżową. Po zderzeniu dwóch aut osobowych cztery osoby trafiły do szpitala.

Globusowa zamknięta dłużej

Deszczowy początek weekendu uniemożliwił naprawę nawierzchni ulicy Globusowej. W niedzielę prace odbywały się już zgodnie z planem, ale otwarcie jezdni w kierunku Bemowa przesunie się co najmniej do wtorku.