Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Opel vectra nie wyhamował na skrzyżowaniu Wiertniczej i Augustówki. Silnie uderzył w skodę, która stała na światłach. Ta wpadła w kię, a kia w toyotę.

Przy skrzyżowaniu Czerniakowskiej z Bartycką doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy przebił się przez barierki i wjechał na przeciwny pas ruchu. Na Wisłostradzie utworzyły się ogromne korki.

Możliwość płacenia kartą zbliżeniową i obowiązkowe wpisywanie numeru rejestracyjnego samochodu – to nowe funkcje parkomatów, które do 30 listopada pojawią się w Śródmieściu. Czy utrudni to życie kierowcom? Sprawdziliśmy jak działają urządzenia, za które ZDM zapłacił prawie 5 mln zł.

Kierowca dostawczego nissana źle obliczył wysokość swojego wozu. Jego auto zaczepiło o wiadukt kolejowy nad ul. Targową i pechowca musieli uwolnić strażacy. Dostał mandat w wysokości 350 zł.