Przygotuj się na:

JAK DOJECHAĆ NA CMENTARZE?

Na cmentarze we Wszystkich Świętych w Warszawie najlepiej dojechać komunikacją miejską. Ratusz przedstawił, jak i kiedy będą kurować linie cmentarne. Równocześnie urzędnicy zachęcają, aby groby najbliższych odwiedzić wcześniej.

Ulice

Ulice

Na skrzyżowaniu Marszałkowskiej z Hożą zderzyły się dwa volkswageny. Przez ponad 20 minut ruch w kierunku placu Konstytucji był utrudniony.

Burmistrz Włoch zwrócił się do GDDKiA w sprawie jak najszybszego umożliwienia przejazdu fragmentem powstającej południowej obwodnicy Warszawy na odcinku al. Krakowska - Węzeł Konotopa. Inwestycja ma opóźnienie.

Wypadek samochodu dostawczego z osobowym na Trasie AK. Jedna osoba została ranna. Kierowcy jadący w stronę Ochoty utknęli w gigantycznym korku.

Kolizja tramwaju z autobusem na pl. Wilsona. Przez kilkanaście minut wstrzymany był ruch tramwajowy w stronę Marymontu. Na szczęście nikt z pasażerów nie ucierpiał.

Na przystanek Metro Ratusz Arsenał podjeżdża tramwaj. Tuż za nim jedzie taksówka. Kolejny skład na przystanek już się nie mieści. Film pokazujący zdarzenie dostaliśmy na Kontakt24.

Młody mężczyzna przeskakiwał przez barierkę oddzielającą tory i nie zauważył tramwaju. Skoczył prosto pod nadjeżdżającą "6". Ranny 16-latek trafił do szpitala. Składy nie jeżdżą ul. Marymoncką w kierunku centrum.

Na jednym z ważniejszych skrzyżowań na Ursynowie doszło rano do kolizji dwóch aut. Po zderzeniu dwóch aut osobowych, dwie osoby trafił do szpitala.

Od początku grudnia w nowych parko matach miała zostać włączona opcja płacenia za postój kartą zbliżeniową. Internauci tvnwarszawa.pl alarmują, że opcja nie działa. – Rzeczywiście mamy z tym kłopot – przyznaje Adam Sobieraj, rzecznik Zarządu Dróg Miejskich.