Wypadek w okolicy mostu Śląsko-Dąbrowskiego. Dziewczynka wpadła do Wisły

TVN Warszawa | Praga Północ

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plDziewczynka została przebadana, jednak nie wymagała hospitalizacji

W okolicy mostu Śląsko-Dąbrowskiego 13-latka wpadła do Wisły. - Dziewczynka szła brzegiem i wpadła do wody - informuje policja.

Jak doprecyzował reporter tvnwarszawa.pl Mateusz Szmelter, do zdarzenia doszło przy moście Śląsko-Dąbrowskim, po praskiej stronie Wisły.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

- Policjanci z komisariatu rzecznego po godzinie 13 dostali zgłoszenie o dziecku w Wiśle. Dziewczynka idąc brzegiem, wpadła do wody. Udało jej się dopłynąć do wysepki, stamtąd wyłowili ją policjanci - relacjonował Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji. - 13-latka była przytomna. Na miejsce nie mogliby dotrzeć ratownicy medyczni, dziecko łódką zostało przetransportowane do komisariatu rzecznego, gdzie zostało przebadane - wyjaśnił Rutkowski.

Dodał, że dziecko nie posiadało żadnych obrażeń, było jedynie wystraszone. - Ojciec odebrał córkę z komisariatu i historia zakończyła się szczęśliwie - podsumował policjant.

Jak przekazała nam straż pożarna, na miejsce zadysponowano też cztery zastępy oraz grupę wodno-nurkową, jednak ich pomoc nie była potrzebna, bo policjanci szybko wyłowili dziecko z wody.

Dziewczynka została przetransportowana do komisariatu rzecznegoMateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Informowaliśmy też o potrąceniu dziecka na Białołęce:

Czterolatek został potrącony na osiedlowej uliczceTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl