Najnowsze

Z szablą przyszedł "wyrównywać rachunki". Zniszczył drzwi, ale pomylił adres

Najnowsze

Autor:
kz/gp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
KSPPolicjanci z Woli zatrzymali pijanego mężczyznę, który szablą zniszczył drzwi

Policjanci z Woli zatrzymali pijanego mężczyznę, który szablą zniszczył drzwi do mieszkania. Tłumaczył, że przyszedł "rozprawić się" ze znajomym. Okazało się, że pomylił drzwi. 

Do zdarzenia doszło przed godziną 21. - Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli otrzymali zgłoszenie o tym, że nieznany mężczyzna zniszczył drzwi szablą – powiedziała Marta Sulowska, rzeczniczka wolskiej policji.

- Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że pijany, bo mający ponad dwa promile alkoholu w organizmie 23-latek, trzymając w ręku szablę, uderzał w drzwi jednego z mieszkań w bloku. Kiedy lokator je otworzył, spostrzegł mężczyznę z szablą, od razu go obezwładnił i zaalarmował policję – dodała.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO

Grozi mu pięć lat więzienia

Jak przekazuje policjantka, pijany 23-latek tłumaczył policjantom, że przyszedł do znajomego, z którym zamierzał się "rozprawić", jednak prawdopodobnie pomylił mieszkania, a mężczyzny z lokalu, w którym uszkodził drzwi, nie zna.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, za co grozi kara do pięciu lat więzienia.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Major Służby Ochrony Państwa, który po scysji w restauracji trafił na komendę policji, jest naczelnikiem wydziału zagranicznego i odpowiada za zabezpieczanie zagranicznych wizyt m.in. prezydenta i premiera - ustalił tvn24.pl:

Interwencja policji na spotkaniu wigilijnym wysokich oficerów SOP-u
Interwencja policji na spotkaniu wigilijnym wysokich oficerów SOP-utvn24.pl

Autor:kz/gp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: KSP

Pozostałe wiadomości