Przygotuj się na:

ZAMYKAJĄ ZAWROTKĘ NA POW

Znika tymczasowa zawrotka w miejscu, gdzie Południowa Obwodnica Warszawy łączy się z Puławską. Zmiany w organizacji ruchu czekają kierowców od poniedziałkowego wieczoru. Drogowcy wyjaśniają, że powodem ich wprowadzenia są prace zmierzające do połączenia funkcjonującej już trasy S2 z ursynowskim odcinkiem.

Rafał Trzaskowski trafił do szpitala

Najnowsze

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Rafał Trzaskowski trafił do szpitalaTVN24
wideo 2/6
TVN24Rafał Trzaskowski trafił do szpitala

Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski poinformował we wtorek, że trafił do szpitala. "Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy" - przekazał. Ponad tydzień temu potwierdzono u niego zakażenie koronawirusem.

"Jestem w szpitalu. Pod dobrą opieką lekarzy i pielęgniarek. Trzymajcie kciuki i za kilka dni mam nadzieję wracam do pracy. Uważajcie na siebie" - napisał we wtorek po południu na Twitterze i Facebooku.

- Prezydent poinformował o tym, że jest hospitalizowany. Mamy nadzieje, że szybko wróci do pracy. Nie podajemy jednak szczegółowych informacji dotyczących jego stanu zdrowia - mówi nam Karolina Gałecka, rzeczniczka stołecznego ratusza.

Prezydent Warszawy zakażony koronawirusem

Prezydent Warszawy potwierdził w piątek 12 marca, że zdiagnozowano u niego zakażenie koronawirusem. "Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie!" - pisał na Twitterze. Zaledwie kilka godzin wcześniej informował, że ze względu na potwierdzenie infekcji SARS-CoV-2 u żony przebywa na kwarantannie.

Rzeczniczka ratusza Karolina Gałecka informowała wówczas, że nikt z zastępców Trzaskowskiego nie przechodzi na kwarantannę. Dodała również, że obecnie większość spotkań w ratuszu odbywa się online. - Staramy się unikać kontaktu, jest ciągle praca rotacyjna, również w zarządzie, tak żeby nie było kontaktu bezpośredniego. Tego trzymamy się od marca zeszłego roku, kiedy przyszła do nas pandemia - przypomniała Gałecka. 

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Tagi:
Raporty: