Wpadł w poślizg i uderzył w przystanek. "Kobieta cudem uniknęła poważnych obrażeń"

Najnowsze

Autor:
dg/r
Źródło:
Kontakt 24, tvnwarszawa.pl
endiii/Kontakt24Samochód uderzył w przystanek na Stawki

W sobotę wieczorem na Muranowie doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Samochód wpadł w poślizg i uderzył w przystanek. Auto zatrzymało się tuż przed czekającą na nim kobietą. Informację oraz nagranie z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 19 przy ulicy Stawki. Moment kolizji został zarejestrowany przez kamerę samochodową naszego czytelnika. - Mężczyzna kierujący autem stracił panowanie na mokrych torach tramwajowych, w wyniku poślizgu przeciął kolejny pas ruchu, uderzył w słup i wjechał pod wiatę przystanku tramwajowego. Czekająca na tramwaj kobieta cudem uniknęła poważnych obrażeń. Kierowca oraz jadąca z nim nastolatka opuścili pojazd o własnych siłach - relacjonował autor nagrania.

Na filmie widać kobietę, która siedzi na ławce, a po chwili podchodzi do samochodu.

Piotr Świstak z Komendy Stołecznej Policji potwierdził, że w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. - Kierujący toyotą mężczyzna najpierw uderzył w słup, a potem w wiatę przystanku. Był trzeźwy. Został ukarany mandatem karnym - poinformował policjant.

W sobotę wieczorem na drogach panowały trudne warunki wywołane intensywnymi opadami deszczu. Na ulicy Stawki torowisko nie jest odseparowane od jezdni.

Autor:dg/r

Źródło: Kontakt 24, tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Endiii/Kontakt24