Przygotuj się na:

METRO NA BRÓDNIE

Nowe stacje drugiej linii metra zapewnią sprawne połączenie Targówka z Pragą i Śródmieściem, Wolą i Bemowem. Przybędzie linii autobusowych, które umożliwią szybki dojazd do metra. Jednocześnie niektóre linie przestaną kursować, a trasa innych nieznacznie się zmieni.

Najnowsze

Nastolatek podejrzewany o usiłowanie zabójstwa kolegów na plaży. Nóż ukrył w lesie

Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
UM WarszawaDwie osoby zostały ranione nożem na Poniatówce (zdjęcie ilustracyjne)

Policjanci zatrzymali 16-latka podejrzewanego o usiłowanie zabójstwa. Chłopak miał ranić nożem dwóch kolegów podczas spotkania na plaży Poniatówce w Warszawie. Sąd Rodzinny zdecydował o umieszczeniu go w schronisku dla nieletnich.

Sprawą nastolatka zajmują się policjanci z Pragi Południe. Kilka dni temu otrzymali oni zgłoszenie o incydencie na plaży przy moście Poniatowskiego, zwanej przez mieszkańców Poniatówką. - Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, sytuacja miała miejsce podczas wieczornego spotkania towarzyskiego kilku znanych sobie osób. Najprawdopodobniej doszło tam najpierw do kłótni, która z czasem przerodziła się w awanturę. Finał tego zdarzenia był jednak dużo poważniejszy. Dwaj mężczyźni z obrażeniami ciała w postaci ran kłutych trafili do szpital, a sprawca uciekł z miejsca - relacjonuje Małgorzata Gębczyńska z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

Jak dodaje, funkcjonariusze z wydziału kryminalnego ruszyli na poszukiwania sprawcy. Już następnego dnia po zdarzeniu udało im się zatrzymać 16-latka podejrzewanego o zaatakowanie kolegów. W trakcie czynności policjantom udało się też zabezpieczyć nóż, który został przez sprawcę ukryty w słoiku w lesie.

- Następnie 16-latkiem zajęli się policjanci z referatu do spraw nieletnich. Po przeprowadzeniu niezbędnych czynności Sąd Rodzinny zdecydował o umieszczeniu nieletniego na okres trzech miesięcy w schronisku dla nieletnich - zaznacza Gębczyńska.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Informowaliśmy też o ataku nożowniczki na przechodniów na Nowym Świecie:

Policja o ataku nożowniczki na Nowym Świecie
Policja o ataku nożowniczki na Nowym ŚwiecieTVN24

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: UM Warszawa

Pozostałe wiadomości