Najnowsze

Akcja policji przy centrum handlowym. Nieoficjalnie: ktoś włamał się do auta konwojentów, zasłonił się kartonem

Najnowsze

Autor:
kk/adso
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Interwencja służb przy aucie konwojentów
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl Interwencja służb przy aucie konwojentów

Policjanci prowadzą działania przy centrum handlowym Arkadia. Jak nieoficjalnie ustalił nasz reporter, doszło do włamania do samochodu konwojentów. Sprawcy mieli wykorzystać karton po telewizorze do zamaskowania swoich poczynań.

Auto firmy ochroniarskiej znajduje się na ulicy Pamiętajcie o Ogrodach. We wtorek po południu pojawili się tam policjanci. - Samochód ma wyrwany zamek po stronie pasażera. Na miejscu był początkowo jeden patrol, ale wkrótce dojechali tu funkcjonariusze śledczy, którzy przywieźli ze sobą psa tropiącego - relacjonuje Mateusz Szmelter z tvnwarszawa.pl.

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że doszło do włamania do pojazdu. Sprawcy mieli wykorzystać do zamaskowania swoich działań karton po telewizorze. - Już po raz trzeci miało dojść do takiego zdarzenia. Obok auta leży karton po 65-calowym telewizorze. Sprawcy mają ustawiać go obok auta i chowając się za nim, włamywać do pojazdu - ustalił Szmelter.

- Mogę potwierdzić, że prowadzimy interwencję na miejscu. Na ten moment nie zdradzamy jednak jej szczegółów - powiedziała nam Gabriela Putyra z Komendy Stołecznej Policji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/adso

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości