Najnowsze

Czołowe zderzenie, silnik jednego z aut na płocie. Zginął 25-letni mężczyzna

Najnowsze

Autor:
kk
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Wypadek w Skrzeszewie
Artur WęgrzynowiczWypadek w Skrzeszewie

Po czołowym zderzeniu dwóch samochodów osobowych w Skrzeszewie droga wojewódzka numer 631 została zablokowana. Dwie osoby trafiły do szpitala. Nie udało się uratować 25-letniego mężczyzny.

Do wypadku doszło w środę po południu w miejscowości Skrzeszew w powiecie legionowskim. - Czołowo zderzyły się dwa pojazdy. Trzy osoby są poszkodowane. Dwie z nich były ewakuowane z pojazdów przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Jedna osoba jest przytomna, druga nie - poinformował Łukasz Szulborski z legionowskiej straży pożarnej.

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Początkowo informowaliśmy, że lądował tam śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Okazało się jednak, że został zawrócony. - Na miejsce wypadku udawały się dwie karetki i śmigłowiec LPR, jednak został on odwołany, a w jego miejsce zadysponowano trzecią karetkę kołową - mówił Szulborski.

Wypadek w SkrzeszewieTomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

- Doszło do czołowego zderzenia mercedesa i chevroleta. Ucierpiały trzy osoby. Z jedną z nich trwają wciąż czynności ratownicze - przekazała naszej redakcji przed godziną 19 Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji. - Niestety akcja ratownicza nie udała się. Jest to wypadek ze skutkiem śmiertelnym. Zginął 25-letni mężczyzna - powiedziała kilkadziesiąt minut później.

Na zdjęciach naszego reportera widać, że po zderzeniu oba auta wypadły z jezdni. Leżą po przeciwnych stronach pobocza. Silnik jednego z pojazdów wylądował na pobliskim płocie.

Autor:kk

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości