Przygotuj się na:

KORONAWIRUS: ZMIANY W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Miejska komunikacja kursuje według sobotnich rozkładów z dodatkowymi pojazdami w godzinach szczytu. Jak podał Zarząd Transportu Miejskiego, zmiany nie dotyczą pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej.

  Sięgnął do kasy, uchwyciła go kamera. Kradzież w centrum handlowym

  TVN Warszawa

  kspMoment kradzieży

  Kamera sklepu w samym centrum Warszawy zarejestrowała moment kradzieży gotówki z kasy. Policja szuka dwóch mężczyzn, którzy pojawiają się na nagraniu.

  Do kradzieży doszło w październiku w jednym z centrów handlowych.

  Jak podaje śródmiejska policja, wizerunek osób mających związek z przestępstwem jak i sam moment kradzieży zarejestrowały kamery.

  Chwyt po kasę

  Na filmie widać dwóch mężczyzny, którzy kręcą się po sklepie. W pewnym momencie jeden z nich znika z kadru, przy kontuarze nie ma wówczas ekspedientki. Chwilę później do lady podchodzi z drugich zarejestrowanych mężczyzn. Otwiera kasę, wyjmuje z niej coś, zamyka szufladę i odchodzi.

  Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, łupem padło około tysiąca złotych.

  "Każdy, kto rozpoznaje widocznych na zdjęciach mężczyzn, proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wilczej 21" – apeluje śródmiejska komenda.

  Informacje można przekazać dzwoniąc na numer (22) 603 91 49, 603 61 01 albo w formie na adres: krp1warszawa@policja.waw.pl .

  ran/mś