Przygotuj się na:

KOMUNIKACJA NA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

W sobotę 17 października na trasę wyruszają autobusy cmentarnej linii C40. Można będzie nimi dojechać na Cmentarz Północny. W kolejny weekend ZTM planuje wypuścić kolejne autobusy oraz tramwaje, które pojadą na warszawskie nekropolie.

Ryanair przenosi loty krajowe z Modlina na Okęcie

Najnowsze

TVN24 BIŚIrlandzka linia lotnicza Ryanair we wtorek ogłosiła swoje plany związane z Polską

Irlandzka linia lotnicza Ryanair we wtorek ogłosiła swoje plany związane z Polską. Najważniejsza zmiana dotyczy lotów krajowych do Gdańska i Wrocławia, które od 30 października br. zostaną przeniesione z Modlina na Lotnisko Chopina.

Linia poinformowała także o uruchomieniu 8 nowych tras do Belfastu, Birmingham, Edynburga, Leeds, Newcastle, Porto, Tuluzy i Walencji oraz dodatkowych rejsach do Bristolu i Mediolanu.

Nowe miejsca pracy

- Cieszymy się z nowej inwestycji 300 mln dolarów w Polsce i ogłaszamy rozkład lotów na Zimę 2016/2017, z dodatkowym samolotem w Warszawie Modlin oraz 8 nowymi trasami do: Belfastu, Birmingham, Edynburga, Leeds, Newcastle, Porto, Tuluzy oraz Walencji. Z dniem 30 października przenosimy również połączenia krajowe do Gdańska i Wrocławia na Lotnisko Chopina, zwiększając jednocześnie liczbę operacji do 3 dziennie na obu trasach - powiedział cytowany w oświadczeniu David O'Brien, Członek Zarządu Ryanaira ds. Handlowych.

Zgodnie z zapowiedziami, Ryanair obsłuży łącznie 3,5 mln pasażerów i przyczyni się do utworzenia 2,6 tys. miejsc pracy w Warszawie Modlin oraz na lotnisku Chopina. Już wkrótce można spodziewać się również kolejnych udogodnień w ramach programu "Always Getting Better" jak nowe kierunki, innowacje cyfrowe, nowe wnętrza kabin i jeszcze niższe ceny.

- Aby uczcić ogłoszenie rozkładu lotów na Zimę 2016/2017 z Warszawy wprowadzamy do sprzedaży 100 tys. biletów na nasze europejskie trasy już od 39 złotych. Bilety są do nabycia tylko do soboty (30 kwietnia) - poinformował O'Brien.

Plan na zimę

Warszawa Modlin:

- 3 zbazowane samoloty (1 dodatkowy = 100 mln dolarów) - 8 nowych tras: Belfast, Birmingham, Edynburg, Leeds, Bradford, Newcastle, Porto, Tuluza oraz Walencja - 35 tras łącznie - Dodatkowe rejsy do Bristolu oraz Mediolanu Bergamo - 2,8 mln pasażerów rocznie - 2,1 tys. miejsc pracy

Warszawa Lotnisko Chopina:

- 2 nowe trasy: Gdańsk (3 dziennie) oraz Wrocław (3 dziennie) - 2 trasy łącznie - 650 tys. pasażerów rocznie - 500 miejsc pracy

Czytaj też na Tvn24bis.pl

Autor: mb/gry

Źródło zdjęcia głównego: TVN24 BIŚ