Przygotuj się na:

FERIE W KOMUNIKACJI

W czasie ferii zimowych autobusy i tramwaje będą jeździć według zmienionych rozkładów jazdy.

Pożar w domu jednorodzinnym, nie żyją dwie starsze osoby

TVN Warszawa | Najnowsze

Autor:
kz/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tragiczny pożar na BemowieLech Marcinczak, tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Tragiczny pożar na Bemowie

Tragiczny finał pożaru, do którego doszło we wtorek po południu na Bemowie. Jak podały służby, nie żyją dwie starsze osoby.

Sygnał o zapachu spalenizny wydobywającym się z parterowego budynku przy ulicy Dorohuskiej strażacy dostali około godziny 13. - Na miejsce zadysponowano pięć zastępów - przekazał Łukasz Płaskociński ze straży pożarnej.

Jak dodał, spalił się jeden pokój. I to właśnie z niego strażacy wynieśli dwie starsze osoby: kobietę oraz mężczyznę. Udzielono im pomocy przedmedycznej. - Mimo długiej reanimacji, nie udało się ich uratować - powiedział nam strażak. - Lekarz stwierdził zgon, stwierdził też, że (prawdopodobną - red.) przyczyną śmierci było zaczadzenie a nie poparzenia - doprecyzował w rozmowie z reporterem TVN24.

Ogień został szybko opanowany. Później strażacy oddymili budynek. Na miejscu pojawiła się policja, wezwano też prokuratora. - Będziemy wyjaśniać okoliczności tego tragicznego zdarzenia - powiedział Piotr Świstak z wydziału prasowego Komendy Stołecznej Policji.

Źródło: tvnwarszawa.pl

kz/b