Przygotuj się na:

ZWĘŻONY MOST ŚWIĘTOKRZYSKI

Do końca października kierowców czekają utrudnienia na moście Świętokrzyskim. Drogowcy rozpoczęli wymianę wyeksploatowanej dylatacji na wschodniej części przeprawy. Prace będą podzielone na etapy, a każdy z nich będzie wiązał się ze zwężeniem jezdni.

Najnowsze

Palma też z mistrzami. Wdrapał się i zawiesił szalik

Najnowsze

Lech Marcinczak/ tvnwarszawa.plKibice na rondzie de Gaulle'a

W sobotę szalik Legii zawisł na Kolumnie Zygmunta, a w niedzielę jeden z kibiców zawiesił szalik na palmie, na środku ronda de Gaulle'a. W ten sposób kibice Legii Warszawa świętują zdobycie tytuł mistrza Polski.

ZOBACZ JAK KIBICE ŚWIĘTOWALI W SOBOTĘ NA PLACU ZAMKOWYM

Po końcowym gwizdku kibice Legii wyszli ze stadionu i zgodnie z planem ruszyli w kierunku Starego Miasta. Na rondzie de Gaulle'a jeden z nich postanowił wejść na palmę i zawiesić na niej szalik w barwach Legii.

Całe szczęście, po tym jak zawiesił szalik na szczycie, kibicowi udało się szczęśliwie zejść. Tam wśród śpiewów trafił w ramiona innych kibiców.

Przemarsz zaplanowano ulicami: Pepsi Arena, ul. Łazienkowska, Rondo Sedlaczka, ul. Myśliwiecka, ul. Górnośląska, Aleje Ujazdowskie, Plac Trzech Krzyży, ul. Nowy Świat, Rondo gen. Charles’a de Gaulle’a, Aleje Jerozolimskie, ul. Marszałkowska, ul. Królewska, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Marszałka Ferdinanda Focha, ul. Jana Moliera, ul. Senatorska, Plac Zamkowy, ul. Krakowskie Przedmieście, ul. Nowy Świat, Plac Trzech Krzyży, ul. Książęca, ul. Rozbrat, ul. Łazienkowska, Pepsi Arena.

lata/r