Zderzenie na skrzyżowaniu. Nie żyje motocyklista

Autor:
mg/tam
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Zderzenie na skrzyżowaniu. Nie żyje motocyklista
Zderzenie na skrzyżowaniu. Nie żyje motocyklista Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl
wideo 2/2
Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.plTrwała reanimacja motocyklisty

Zderzenie busa i motocyklisty na skrzyżowaniu ulicy Woronicza z aleją Niepodległości. Jak dowiedział się reporter tvnwarszawa.pl, życia kierowcy jednośladu nie udało się uratować. Są utrudnienia w ruchu. Policja będzie wyjaśniała przyczynę wypadku pod nadzorem prokuratury.

Na skrzyżowaniu ulicy Woronicza z aleją Niepodległości zderzyły się dwa pojazdy. - Jest to zderzenie busa z motocyklistą. Trwała akcja ratunkowa motocyklisty. Mimo długiej reanimacji motocyklista nie żyje - przekazał Artur Węgrzynowicz, reporter tvnwarszawa.pl, który był na miejscu zdarzenia.

Policja otrzymała zgłoszenie o wypadku o godzinie 15.35. - Zderzyły się motocykl marki Yamaha z dostawczym fordem. Kierujący motocyklem był reanimowany. Kierujący busem był trzeźwy - poinformował Bartłomiej Śniadała ze stołecznej policji. I dodał: - Niestety w wyniku tego zdarzenia i mimo podjętej reanimacji motocyklista zmarł.

Utrudnienia dla kierowców

Na miejscu wypadku była policja, pogotowie i straż pożarna. Policjanci kierowali ruchem. Były duże utrudnienia. - Od centrum w kierunku Ursynowa policjanci kierują na objazdy już na wysokości Malczewskiego. W alei Niepodległości w kierunku centrum kierowcy mają do dyspozycji tylko jeden pas ruchu. Zablokowany jest przejazd od strony Puławskiej w kierunku Wołoskiej. W przeciwnym kierunku kierowcy mogą jechać jednym pasem - relacjonował przed godziną 17 Węgrzynowicz.

Przed godziną 20 utrudnienia wciąż trwały. Zablokowana jest aleja Niepodległości w kierunku Ursynowa.

Policja będzie wyjaśniała przyczynę wypadku pod nadzorem prokuratury.

Autor:mg/tam

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz/tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości