TVN Warszawa | Mokotów

Zaatakowała nożem przypadkową kobietę. Była pod wpływem środków odurzających

TVN Warszawa | Mokotów

Aktualizacja:
Autor:
kk,
dg/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Interwencja policji na ulicy Postępu
Internauta / Kontakt 24Interwencja policji na ulicy Postępu

Policja wyjaśnia sprawę ataku na ulicy Postępu. W czwartek po południu doszło tam do zranienia kobiety nożem. Napastniczka została zatrzymana. Pierwszą informację o incydencie otrzymaliśmy na Kontakt 24.

Zgłoszenie w tej sprawie wpłynęło do policjantów około godziny 16.15. - Otrzymaliśmy informację z Centrum Powiadamiania Ratunkowego, że na ulicy Postępu kobieta została zaatakowana przez inną kobietę niebezpiecznym narzędziem - przekazała Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Jak zaznaczyła, poszkodowana została opatrzona na miejscu przez ratowników medycznych. Nie było konieczności zabierania jej do szpitala. - Kobieta, która ją zaatakowała została zatrzymana. Obecnie prowadzimy z nią czynności - dodała.

"Kobieta została zaatakowana nożem"

Więcej szczegółów na temat ataku przekazała w piątek Iwona Kijowska z mokotowskiej komendy. - 22-letnia kobieta została zatrzymana po tym, jak zaatakowała 40-latkę wychodzącą z budynku Prokuratury Krajowej przy ulicy Postępu 3. Kobieta została zaatakowana nożem i raniona w środkowy palec. Nie wymagała hospitalizacji. 22-latka została ujęta przez pracowników służby więziennej i przekazana funkcjonariuszom mokotowskiej policji. Na dzisiaj zaplanowano czynności z zatrzymaną w prokuraturze - poinformowała Kijowska.

Jak ustaliliśmy, 40-letnia kobieta była przypadkową ofiarą ataku i nie łączyły ją żadne relację z agresorką. 22-latka, która ją zaatakowała, była pod wpływem środków odurzających. Była też wielokrotnie notowana przez policję.

Autor:kk, dg/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości