Szef NATO: Trump wie, czego chce00:42"Niezależnie od tego, kto zostanie prezydentem USA, trzeba z nim współpracować" - powiedział Mark Rutte w wywiadzie.
Służby wokół posiadłości Trumpa01:15Kandydat republikanów wrócił do swojej rezydencji w Palm Beach na Florydzie we wtorek rano.
Oddali głosy pod osłoną nocy. Wyniki ogłoszono natychmiast00:56Licząca sześcioro mieszkańców wioska Dixville Notch w stanie New Hampshire, zgodnie z tradycją, rozpoczęła i zakończyła głosowanie w wyborach prezydenckich jako pierwsza w kraju.
Finał kampanii w blasku gwiazd estrady. Występy na wiecach Kamali Harris Pojawili się między innymi Ricky Martin, Katy Perry i Lady Gaga.
Amerykański wywiad ostrzega przed operacjami "zagranicznych przeciwników" Wymierzonymi w wybory prezydenckie.
"Czas decyzji. Ameryka wybiera" w TVN2403:11Przez całą noc z wtorku na środę będziemy na bieżąco relacjonować wydarzenia związane z wyborami prezydenckimi w Stanach Zjednoczonych.
Amerykanie głosują, Paweł S. czeka na decyzję, Rosja oferuje ryż03:11Podsumowujemy, co warto dzisiaj wiedzieć.
Trump kończy kampanię i co dalej? Mówi o "bandzie nieuczciwych ludzi"04:37Były prezydent USA twierdzi, że "banda nieuczciwych ludzi" walczy, aby "ukraść wybory".
"Cisi wyborcy" mogą zdecydować. "Postawią krzyżyk zgodnie z własnym sumieniem"01:10Dziennikarz Radia 357 Michał Żakowski i reporterka "Faktów" TVN Arleta Zalewska podsumowują.