Roczny chłopiec ze śladami znęcania się w szpitalu. Matka dziecka i jej partner aresztowani00:29Grozi im do 20 lat więzienia.
Nauczyciel i trener z zarzutem gwałtu na nieletniej chciał wyjść z aresztu. Jest decyzja sądu 02:52W Rzeszowie.
List gończy za sprawcą tragicznego wypadku na Trasie Łazienkowskiej01:30Był karany za jazdę po pijanemu, oszustwa i narkotyki.
Woda opada, pojawiają się szabrownicy. Napływają kolejne zgłoszenia 01:20"Reagujemy na wszystkie sytuacje i zagrożenia".
Autokar wypadł z drogi. Podróżowało nim 37 osób00:35Na drodze krajowej nr 35 na wysokości Marcinowic (woj. dolnośląskie).
Wyprzedzali na przejściu dla pieszych. Dwóch nastolatków na motorowerach ze "zmodyfikowanymi silnikami"00:23W Garwolinie.
Potrącił dwie osoby, "wysiadł z samochodu, ocenił szkody, a potem wsiadł i odjechał"Policja szuka sprawcy wypadku.
Strzelał do policjantów, grozi mu dożywocie. Twierdzi, że działał w obronie własnej01:0939-letni Krzysztof M. ostrzelał z broni palnej interweniujących policjantów. Jak poinformował Stanisław Bar, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Opolu, mężczyźnie grozi kara dożywotniego więzienia.
Oblał benzyną policjantów i podpalił. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa00:3229-latkowi z Czech grozi dożywocie.
Ukradł alkohol, wymachiwał tasakiem. Na karę poczeka na wolności, ale do marketu nie wejdzie Policja: groził ochroniarzowi śmiercią.
Sprawa wypadku komendanta przejęta przez prokuraturę wyższego szczebla. "Z uwagi na wagę i rangę"01:32Samochód z komendantem Markiem Boroniem dachował na autostradzie.