Zderzenie Volkswagena z szynobusem. Kierowca samochodu bez uprawnień

Autor:
asty/adso
Źródło:
PAP TVN24
Zderzenie Volkswagena z szynobusem
Zderzenie Volkswagena z szynobusem
TVN24
TVN24Zderzenie Volkswagena z szynobusem

Prowadził samochód bez uprawnień i zderzył się z szynobusem - do zdarzenia doszło w miejscowości Miękowo na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Poważniejsze obrażenia odniosły dwie osoby podróżujące busem - 17-letnia dziewczyna i 54-letni mężczyzna. 19-letni kierowca doznał lżejszych obrażeń.

Do zdarzenia doszło około godziny 20:40 na przejeździe kolejowym w miejscowości Miękowo, w gminie Czerwonak w Wielkopolsce. Jak poinformowała podinspektor Iwona Liszczyńska z wielkopolskiej policji, według wstępnych ustaleń, na niestrzeżonym przejeździe kolejowym doszło do zderzenia samochodu Volkswagen T4 z szynobusem relacji Wągrowiec-Poznań.

OGLĄDAJ NA ŻYWO W TVN24 GO

W miejscowości Miękowo doszło do zderzenia volkswagena z szynobusemTVN24

Kierowca volkswagena trzeźwy, ale bez uprawnień

- W wyniku tego wypadku dwie osoby zostały poszkodowane, to pasażerowie auta: 17-letnia dziewczyna i 54-letni mężczyzna – powiedziała. Dodała, że 19-letni mężczyzna kierujący pojazdem nie odniósł poważniejszych obrażeń. - Kierujący był trzeźwy, ale bez uprawnień – powiedziała Liszczyńska.

Według informacji policji, szynobusem w momencie wypadku podróżowało około 15 osób. Ruch pociągów na trasie Poznań-Wągrowiec został wstrzymany. - Na szczęście nikt z pasażerów, którzy podróżowali szynobusem nie doznał większych obrażeń – dodał starszy kapitan Michał Kucierski z Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu.

Autor:asty/adso

Źródło: PAP TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości