Poznań

Euro spoko hymny na placu Wolności

Poznań

MY MUSIC GROUP | Grzegorz NelecNa placu Wolności jutro nie zabraknie atrakcji sportowych i muzycznych

Zespół Jarzębina kontra Oceana – w strefie kibica szykuje się jutro muzyczny pojedynek, który poprzedzi wielkie piłkarskie emocje. O 20:45 na telebimie zobaczymy mecz Polska – Rosja.

144 tysiące kibiców i 28 tysięcy litrów piwa – to bilans pierwszych trzech dni funkcjonowania poznańskiej strefy kibica. We wtorek na placu Wolności znowu będzie gorąco. Muzyczne atrakcje w Fan Zone rozpoczną się już o godzinie 12:30. Na te największe, z udziałem biało-czerwonych, musimy poczekać do 20:45.

Koko koko po koziołkach

Kibice, którzy w południe zdecydują się zobaczyć trykające się koziołki na ratuszowej wieży, mogą przenieść się następnie na plac Wolności. O 12:30 na scenie pojawi się zespół Jarzębina. Panie z Kocudzy Drugiej zaśpiewają między innymi oficjalną piosenkę polskiej reprezentacji – „Koko Euro Spoko”.

Oceana zagrzeje do walki

O godzinie 17:00 na scenie głównej pojawi się Małgorzata Ostrowska. Po jej występie kibice zobaczą pojedynek grupowych rywali Polaków – Czechów z Grecją. Po tym spotkaniu usłyszeć będzie można wykonawczynię oficjalnego hymnu Polski na Euro 2012 – niemiecką wokalistkę Oceanę.

O godzinie 20:45 rozpocznie się transmisja drugiego meczu biało-czerwonych – podopieczni Franciszka Smudy zmierzą się z Rosjanami.

Autor: fc/roody/k

Źródło zdjęcia głównego: MY MUSIC GROUP | Grzegorz Nelec

Pozostałe wiadomości