Ranking 50 najbardziej kreatywnych ludzi w biznesie. Nagrodzona firma związana z platformą Player.pl

Autor:
mjz
Źródło:
TVN24
Przyznano nagrody w kolejnej edycji rankingu "50 najbardziej kreatywnych w biznesie"
Przyznano nagrody w kolejnej edycji rankingu "50 najbardziej kreatywnych w biznesie"
TVN24
TVN24Przyznano nagrody w kolejnej edycji rankingu "50 najbardziej kreatywnych w biznesie"

Za nami kolejna edycja rankingu "50 najbardziej kreatywnych w biznesie". W tym roku wygrali przedsiębiorcy zajmujący się produkowaniem systemów i podzespołów satelitarnych. Laureatem została również firma Cux, zajmująca się analityką behawioralną, która oferuje swoje rozwiązanie platformie Player.pl.

Konkurs 50 Najbardziej Kreatywnych Ludzi w Biznesie jest adresowany do osób, które wykazały się nieszablonowym myśleniem, tworząc innowacyjny projekt biznesowy. Pierwsze miejsce zajęła firma Creotech, która - jak czytamy na jej stronie - jest "wiodącym producentem systemów i podzespołów satelitarnych oraz zaawansowanej elektroniki dedykowanej m.in. do systemów sterowania komputerami kwantowymi".

Laureatem została również firma Cux, zajmująca się analityką behawioralną, która oferuje swoje rozwiązanie platformie Player.pl.

Kamila Kotowska odbiera nagrodęTVN24

Kamila Kotowska: jesteśmy w stanie wskazać problemy i razem je rozwiązać

- Analityka w ogóle zaczyna być rozważana jako działanie kreatywne, a w tym roku to jest tylko podkreślenie tego, że rzeczywiście tak jest i że perspektywa klienta to jest rzeczywiście innowacja dla biznesów nowoczesnych, które chcą przebijać się dalej w świecie. My zajmujemy się analityką behawioralną. Jesteśmy w stanie znaleźć frustracje, wszystkie miejsca, które są problematyczne dla użytkowników na stronach internetowych, wskazać je i razem z tą firmą je pokonać tak, żeby wzrastała sprzedaż, wzrastała konwersja i żeby biznes dalej się mógł rozwijać - mówiła przedstawicielka tej firmy, Kamila Kotowska.

Grzegorz Kiszluk: szukamy projektów kreatywnych i inspirujących

- Szukamy projektów kreatywnych, czasem niewielkich, i to jest najważniejsze, że to są inspirujące projekty dla innych do osiągnięcia sukcesu w biznesie, ale też - na co się chyba mało zwraca w Polsce uwagę - te projekty przyczyniają się do rozwoju całej gospodarki - mówił Grzegorz Kiszluk, organizator gali "50 najbardziej kreatywnych w biznesie".

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:mjz

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: TVN24

Pozostałe wiadomości