Kim jest duchowny, który krytykuje gender? Ks. Dariusz Oko w "Czarno na białym"

TVN24

tvn24Ks. Dariusz Oko w rozmowie z reporterką programu "Czarno na białym"

"Genderyści to osoby dla których bożkiem jest seks (...) To są ludzie straszni, mówią, że rodzice powinni masturbować swoje dzieci". Kim jest ksiądz, który wypowiada takie zdania na temat gender? Przed jakimi wyborami stanął do tej pory i jakie cele sobie stawia? Dziś w "Czarno na Białym" w TVN24 o godz. 20.30 - ks. Dariusz Oko.

Niedawno w Sejmie ks. Dariusz Oko mówił: - Ta ideologia (gender - red.) służy przeprowadzeniu interesów ateistów, wrogów chrześcijaństwa, ludzi osobliwych seksualnie, znikomej mniejszości w sumie, która chce zdominować większość, dlatego nie jest nauką.

Jego zdaniem, wokół ideologii gender gromadzą się "przede wszystkim ateiści, wrogowie Kościoła, też przede wszystkim feministki drugiej generacji, które chcą zrobić już totalną rewolucję seksualną do sześcianu, i to są szczególnie lesbijki". Duchowny z Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie wygłosił wykład nt. "ideologii gender i zagrożeń dla cywilizacji" podczas posiedzenia dwóch parlamentarnych zespołów: parlamentarnego zespołu członków i sympatyków Ruchu Światło-Życie, Akcji Katolickiej oraz Stowarzyszenia Rodzin Katolickich i zespołu ds. przeciwdziałania ateizacji Polski. Większość należących do nich posłów i senatorów to członkowie Prawa i Sprawiedliwości i Solidarne Polski.

"Seksmisja staje się realem"

- Pamiętajmy, że takie nadające ton genderyzmowi są walczące lesbijki, które często nienawidzą mężczyzn, które gardzą męskością. Im więcej chłopców będzie się ubierać w sukienki, tym mniej będzie męskości, tym łatwiej będzie ich przekonać do homoseksualizmu, więc tutaj szczególnie musimy teraz bronić chłopców, bo niejako lesbijki chcą nieraz na tych biednych chłopcach wziąć zemstę za wszystkie krzywdy od mężczyzn. Seksmisja staje się realem - mówił ks. Dariusz Oko.

Kim jest duchowny, który wypowiada na temat gender takie zdania? Przed jakimi trudnymi wyborami stanął w swoim życiu i jakie cele stawia sobie dziś?

O tym w programie "Czarno na Białym" w TVN24 już dziś o godzinie 20.30.

Autor: db//kdj / Źródło: tvn24

Tagi:
Magazyny:
Raporty: