Grupa TVN Discovery nagrodzona przez Polską Izbę Komunikacji Elektronicznej

TVN24 | Polska

Autor:
akw
Źródło:
tvn24.pl
Spot akcji "TVN Pomagajmy sobie"TVN24
wideo 2/36
TVN24Spot akcji "TVN Pomagajmy sobie"

Polska Izba Komunikacji Elektronicznej nagrodziła Tytanowym Okiem Grupę TVN Discovery podczas Festiwalu Kanałów Tematycznych za cykl programów wspierających widzów w czasie pandemii COVID-19. Wśród docenionych produkcji znalazł się program "Pomagajmy sobie" emitowany w TVN24.

Grupa TVN Discovery jest wśród zwycięzców konkursu Kanałów Tematycznych o nagrodę Tytanowego Oka Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej (PIKE). W kategorii "Wydarzenie roku" zwyciężyły: cykl programów wspierających widzów w czasie pandemii COVID-19 "Pomagajmy sobie" TVN24, emitowane na kanale Metro "Korki TV", "Uwaga! Koronawirus" oraz "Otwarte Okna".

W cyklu "Pomagajmy sobie" w TVN24 przekazywane były najnowsze wiadomości na temat pandemii COVID-19 w Polsce i na świecie. W programie mówiono również o wpływie epidemii na gospodarkę i społecznych inicjatywach. Dołączyły do tego relacje reporterów TVN24 i rozmowy z ekspertami.

Korki.tv to inicjatywa wspierająca uczniów szkół średnich w realizacji programu edukacyjnego. Audycje pomagały młodzieży w nadrobieniu zaległości spowodowanych zamknięciem szkół na czas epidemii.

W programie "Uwaga! Koronawirus", emitowanym na TVN po "Faktach" TVN prowadzący rozmawiają z ekspertami na temat bieżących zagadnień związanych z epidemią. Specjaliści odpowiadają na najważniejsze pytania o zdrowie, dementują fake newsy i doradzają, jak najskuteczniej zabezpieczać się przed zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

W pozostałych kategoriach zwyciężyły Disney za produkcję "Korpo-racji" emitowanym na kanale National Geographic (w kategorii "Polska produkcja telewizyjna") oraz Disney (w kategorii "Współpraca z operatorami").

Konferencja PIKE 2020 "Nowy Świat - Nowe Wyzwania" odbywa się między 30 września a 2 października w Łodzi.

Raport tvn24.pl: Koronawirus - Polacy pomagają w walce z epidemią

Należąca do Polskiej Krajowej Izby Gospodarczej oraz European Cable Communication Association Izba Komunikacji Elektronicznej (PIKE) zrzesza ponad 100 firm działających w zakresie mediów elektronicznych, w tym operatorów szerokopasmowej komunikacji elektronicznej oraz związanych z nimi producentów, dystrybutorów sprzętu i usług.

Autor:akw

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Raporty: