Kultura i styl

Justin Bieber znowu w tarapatach. "Niebezpieczna jazda i napaść"

Kultura i styl

Justin Bieber/InstagramBieber na quadzie

- Justin Bieber został aresztowany pod zarzutem napaści i niebezpiecznej jazdy po tym, jak jego quad miał zderzyć się z minivanem na drodze w Kanadzie - powiedział stacji CNN Kees Wijnand, rzecznik policji w Ontario.

Do zdarzenia doszło w hrabstwie Perth leżącym w południowym Ontario - rodzinnych stronach Biebera. W podróży towarzyszyła mu partnerka.

- Śledztwo wykazało, że zaraz po zderzeniu kierowcy quada i minivana starli się ze sobą fizycznie - poinformował rzecznik.

Przedstawiciel piosenkarza odmówił komentarza.

Wybryki i wyroki Biebera

W sierpniu Justin Bieber usłyszał wyrok w sprawie dotyczącej nielegalnego wyścigu samochodowego. Prowadził auto bez prawa jazdy, a badania wykazały, że był pod wpływem marihuany i leku antydepresyjnego.

Gwiazdor przyznał się do winy. Sąd skierował go na 12-godzinną terapię i ukarał grzywną w wysokości 50 tys. dolarów, która miała być przekazana na cele charytatywne.

Miesiąc wcześniej, w innym procesie Bieber, został ukarany dwoma latami więzienia w zawieszeniu. Wówczas sprawa dotyczyła aktu wandalizmu. Bieber został oskarżony o obrzucenie jajkami domu sąsiada w zamożnej dzielnicy Calabasas w Kalifornii. Przyznał się do winy.

Sędzia orzekł, że piosenkarz dopuścił się wykroczenia. Wymierzono mu karę dwóch lat więzienia w zawieszeniu, poza tym muzyk miał zapłacić 80,9 tys. dolarów odszkodowania, odrobić pięć dni prac społecznych i... odbyć kurs panowania nad emocjami.

Autor: jl//rzw/kwoj / Źródło: CNN

Źródło zdjęcia głównego: Justin Bieber/Instagram