TVN24 | Kultura i styl

Joanna Opozda i Antoni Królikowski spodziewają się dziecka. Wydali oświadczenie, piszą o "mowie nienawiści" i "nagonce"

TVN24 | Kultura i styl

Autor:
mbl//mro
Źródło:
Instagram
Joanna Opozda wydała oświadczenie w mediach społecznościowychInstagram/@asiaopozda
wideo 2/3
Instagram/@asiaopozdaJoanna Opozda wydała oświadczenie w mediach społecznościowych

Aktorskie małżeństwo Joanna Opozda i Antoni Królikowski opublikowali na swoich profilach na Instagramie oświadczenie. "Spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi" - piszą. Przyznają, że ciąży towarzyszą "trudne okoliczności zdrowotne" i narzekają na manipulację oraz nagonkę.

Oświadczenie pojawiło się najpierw w poście na Instagramie oraz w Instagram Stories Joanny Opozdy. Antoni Królikowski udostępnił to na swoim profilu. Opozda potwierdziła informacje o ciąży, które wcześniej pojawiły się w mediach. Zaznaczyła, że mierzy się z "trudnymi okolicznościami zdrowotnymi" oraz że jej rodzina potrzebuje spokoju.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski pobrali się 7 sierpnia 2021 roku. Jak wynika z oświadczenia, nowego członka rodziny zakochani przywitają za kilka miesięcy. Będzie to ich pierwsze dziecko.

"Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się - wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego - przedmiotem medialnej dyskusji" - czytamy na Instagramie.

"Gigantyczny stres"

Joanna Opozda zaapelowała o uszanowanie prywatności jej rodziny. Zaznaczyła, że z powodu publikacji medialnych mierzy się z dużym stresem, a najważniejsze dla niej teraz jest zdrowie dziecka.

"W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń i gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy poprosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia. Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej Rodziny i życia osobistego. Nikt z Państwa, martwiąc się o bezpieczeństwo ciąży, nie chciałby mierzyć się z taką nagonką i manipulacjami, w jakie zostaliśmy wciągnięci my. Liczymy, że życzliwość i zrozumienie zwyciężą nad bezlitosną logiką klików i sensacji. Tak po prostu, po ludzku" - napisała w oświadczeniu.

Aktorka, modelka

Joanna Opozda urodziła się w 1988 roku w Busku-Zdroju. Jest aktorką filmową i telewizyjną. Popularność przyniosła jej rola Jowity Kaczmarek w serialu "Pierwsza miłość". Zagrała m.in. w komediach "Planeta Singli", "Disco polo" i "7 rzeczy których nie wiecie o facetach".

Zanim skończyła studia aktorskie, Opozda pracowała jako modelka i hostessa.

Autor:mbl//mro

Źródło: Instagram

Pozostałe wiadomości