Ciekawostki

Trudno się skupić w toalecie

Ciekawostki

ReutersSeksowne toalety

Główną atrakcją jednej z galerii handlowych na portugalskiej Maderze są... toalety. Roznegliżowane manekiny pań i seksowne panów umilają tam chwile zabieganym klientom.

Skąpo ubrane, w seksowne, lateksowe ciuszki manekiny, w sugestywnych pozach prężą się za pisuarami. Niektórzy panowie korzystający pierwszy raz z toalety w galerii handlowej są zszokowani. Ale i tak pewnie więcej jest takich, którzy nie mogą oderwać wzroku od manekinów.

- Na początku, kiedy wszedłem, byłem lekko zaskoczony, ale uważam, że jest to zdecydowanie nowoczesne - mówi jeden z klientów centrum.

Coś dla pań i dla panów

- Dla ludzi jest to bardzo zabawne, każdy chce wejść i je zobaczyć. Czasami widzimy, jak mężowie przytrzymują otwarte drzwi do toalety, aby ich żony mogły zajrzeć na chwilę do środka - mówi menadżer sklepu, Jose Duarte.

Męskie manekiny także okazały się hitem. - Jest to coś zupełnie innego, ja uważam, że jest to bardzo sugestywne, daje do myślenia... mi się to podoba - mówi Maria da Luz, po wizycie w damskiej toalecie.

Nietypowe centrum handlowe

The Eighth Avenue, centrum w którym znajdują się oryginalne toalety zaskakuje na niemal na każdym kroku. Znajdują się tam na przykład specjalne parkingi tylko dla pań - kierowców oraz dla dużych rodzin.

Źródło: Reuters, TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Reuters