Ciekawostki

Miss Gracji Hojarska

Ciekawostki

TVN24Miss Gracji Hojarska

Paulina Hojarska, córka byłej posłanki Samoobrony, została miss gracji i elegancji w pomorskich eliminacjach do tytułu Miss Nastolatek i wystąpi w półfinale konkursu jako przedstawicielka ziemi Kociewskiej.

Osiemnastoletnia Paulina jest uczennicą trzeciej klasy Technikum Fryzjerskiego w Gdańsku. Jej wymiary to: biust - 82 cm, talia - 66 cm, biodra - 81 cm, wzrost - 167 cm.

- Córka otrzymała propozycję od redaktora jednej z gazet - opowiada Danuta Hojarska. Mama Pauliny podkreśla, że jej córka jest odważniejsza od niej i przekonująca. To po prostu dziewczyna "z ikrą".

Prawie jak mama

Kandydatki na miss często opowiadają o swoich zainteresowaniach globalnym ociepleniem czy biedą na świecie. Paulina jest w tej kwestii dość oryginalna.

Kociewia na razie nie znam, ale będę teraz miała szansę poznać i region i ludzi. młoda hojarska

- Jak była w szóstej klasie, w szkole zorganizowano referendum w sprawie przystąpienia do Unii Europejskiej - wspomina mama nastolatki. - Była tak przekonywająca, że cała szkoła zagłosowała "przeciw" - śmieje się Danuta Hojarska.

Sama Paulina mówi, że niczego nie oczekuje po tej imprezie i zamierza głównie dobrze się bawić: - Dość trudno było mi się zdecydować na udział w konkursie - głównie ze względu na naukę. Wyborów się nie obawiam.

- Kociewia na razie nie znam, ale będę teraz miała szansę poznać i region i ludzi - dodaje kandydatka do tytułu Miss Polski ziemi Kociewskiej.

Źródło: TVN24, wiadomości24.pl

Źródło zdjęcia głównego: TVN24