Pijany 20-latek za kierownicą, sześć osób w aucie. Uderzyli w drzewo

TVN24 | Białystok

Autor:
gp
Źródło:
Lubelska policja/TVN24
Kierowca pijany, w bmw sześć młodych osóbLubelska policja
wideo 2/7
Lubelska policjaKierowca pijany, w bmw sześć młodych osób

W sobotę rano w miejscowości Dyle (Lubelskie) młody kierowca bmw uderzył w drzewo. Mężczyzna był pijany i przewoził o jedną osobę za dużo. W sumie pięć osób trafiło do szpitali, w tym kierowca i poważnie ranna 18-letnia kobieta, która wypadła z samochodu.

Do zdarzenia doszło w sobotę nad ranem, około godziny 6, w miejscowości Dyle. Wstępne ustalenia policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wskazują na to, że 20-letni kierowca samochodu marki BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że miał w organizmie ponad promil alkoholu. Ponadto mężczyzna przewoził o jedną osobę za dużo, wraz z nim w bmw w chwili zdarzenia znajdowało się sześć osób.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W TVN24 GO >>>

W bmw jechało sześć osóbLubelska policja

Pięcioro rannych

Mają od 18 do 20 lat. Wszyscy są mieszkańcami powiatu biłgorajskiego. Do szpitali przewieziono pięć osób, w tym poważnie ranną 18-letnią kobietę, która w chwili wypadku wypadła z samochodu. W szpitalu przebywa także kierowca.

Jeden z pasażerów, 20 latek, nie odniósł obrażeń.

Pięć osób trafiło do szpitala, w tym 18-latka, która wypadła z autaLubelska policja

Na miejscu wypadku pracują policjanci, którzy między innymi ustalają świadków zdarzenia i zabezpieczają ślady. Zebrany materiał dowodowy ma pozwolić ustalić szczegółowy przebieg zdarzenia.

Google Maps

Autor:gp

Źródło: Lubelska policja/TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Lubelska policja