Czterolatek w samej pieluszce błąkał się po ulicy. Rodzice byli pijani

Autor:
tam/gp
Źródło:
TVN24 Wrocław
Dziecko samo na ulicy, a pijani rodzice w mieszkaniu (materiał z października 2020 roku)
Dziecko samo na ulicy, a pijani rodzice w mieszkaniu (materiał z października 2020 roku)TVN24
wideo 2/12
TVN24Dziecko samo na ulicy, a pijani rodzice w mieszkaniu

Trzy promile alkoholu w organizmie miała matka czterolatka, który sam znalazł się na jednej z ulic w Brzegu (województwo opolskie). Ojciec dziecka także był pijany. Chłopiec trafił do domu dziecka.

W niedzielny poranek policjanci z Brzegu odebrali zgłoszenie o tym, że na jednej z ulic mężczyzna spotkał błąkające się dziecko. Czterolatek był w samej pieluszce. - Funkcjonariusze udali się do mieszkania, z którego chłopiec wyszedł. Tam zastali jego pijanych rodziców - relacjonuje Patrycja Kaszuba z brzeskiej policji.

OGLĄDAJ TVN24 NA ŻYWO W INTERNECIE >>>

Rodzice pijani, chłopiec trafił do domu dziecka

Badanie alkomatem wykazało, że 44-letnia matka chłopca miała trzy promile alkoholu w organizmie. Z kolei 46-letni ojciec czterolatka miał dwa promile. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, a chłopca przewieziono do szpitala.

- Dziecko zostało przebadane przez lekarza. Na szczęście nie miało żadnych obrażeń. Ze szpitala czterolatek trafił do domu dziecka i tam na razie przebywa - przekazuje policjantka.

Teraz rodzicom chłopca grozi do pięciu lat więzienia. Nie zostali zatrzymani, ani na razie nie usłyszeli zarzutów. Trzeźwieją w domu.

Do zdarzenia doszło w BrzeguGoogle Maps

Autor:tam/gp

Źródło: TVN24 Wrocław

Źródło zdjęcia głównego: Lubelska policja

Pozostałe wiadomości