Drogowcy w poniedziałek wracają na Kasprzaka

Prace drogowe (zdjęcie ilustracyjne)
Prace drogowe (zdjęcie ilustracyjne)
Źródło: ZDM
Na Kasprzaka, między ulicami Płocką a Bema, drogowcy naprawią krawężniki. W czasie prac zamknięty zostanie buspas, ale kierowcy w stronę alei Prymasa Tysiąclecia wciąż będą jeździli dwoma pasami. Prace rozpoczną się w poniedziałek, 14 lipca i potrwają do końca tygodnia.

To kolejny etap remontu ul. Kasprzaka. W połowie czerwca drogowcy wymienili asfalt na południowej jezdni, między ulicami Bema i Płocką. Teraz zajmą się krawężnikami po przeciwnej stronie ulicy. Prace rozpoczną w poniedziałek, 14 lipca o godz. 6, a zakończenie planowane jest w niedzielę, 20 lipca.

W tym czasie będzie zamknięty prawy pas na jezdni w stronę al. Prymasa Tysiąclecia. Na co dzień jest wykorzystywany przez autobusy komunikacji miejskiej i dopuszczone pojazdy. Jezdnia zostanie zwężona do dwóch pasów zaraz za przejściem dla pieszych, za ulicą Płocką, a kierowcy pełną szerokością ulicy pojadą jeszcze przed skrzyżowaniem z ul. Bema.

Ostatnia faza remontu to wymiana nawierzchni. Frezowanie planowane jest w sierpniu.

Czytaj także: