Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Włochy

W ciężarówce rozszczelniły się butle z gazem. Uszkodzony samochód i magazyn

TVN Warszawa | Włochy

Autor:
mp
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.plW ciężarówce rozszczelniły się butle z gazem

W zaparkowanym przy ulicy Orzechowej samochodzie ciężarowym rozszczelniły się, a potem rozerwały butle z gazem CNG. Doszło do uszkodzenia samochodu i znajdującego się obok pawilonu.

Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o zdarzeniu około godziny 17.30. - W zaparkowanej przy ulicy Orzechowej ciężarówce z naczepą rozszczelniły się dwie butle gazowe z jej instalacji CNG. Doszło do ich rozerwania - mówił Bartosz Maciąg ze stołecznej straży pożarnej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE

Jak dodał, w wyniku rozerwania się butli uszkodzone zostały ciężarówka i brama znajdującego się obok magazynu spożywczego. Auto i pawilon należały do tego samego właściciela. - W zdarzeniu nikt nie ucierpiał - zaznaczył strażak.

Ulica Orzechowa była nieprzejezdna przez kilka godzin. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej, policja i straż miejska.

Autor:mp

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Szmelter / tvnwarszawa.pl