Nocny pożar marketu w Wawrze. Dach zapadł się do środka

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Nocny pożar marketu w Wawrze
Nocny pożar marketu w WawrzeArtur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl
wideo 2/4
Pożar marketu w Wawrze

Nocą w Wawrze doszło do pożaru marketu. Jak przekazała straż pożarna, ogniem objęty był cały dach, który zapadł się do środka. W akcji brało udział 18 zastępów. Do rana prowadzili działania na miejscu.

Jak poinformował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz, nocą doszło do pożaru supermarketu Netto przy ulicy Wisełki 6 w Wawrze.

- O godzinie 22.40 dostaliśmy zgłoszenie o pożarze pod tym adresem. Do naszego przyjazdu cały dach był już objęty pożarem i zapadł się do środka. W czasie pożaru sklep był zamknięty, więc nie było osób postronnych - powiedział nam rano Michał Konopka ze stołecznej straży pożarnej.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Dodał, że na miejscu pracowało 18 zastępów straży pożarnej. Rano ich działania na miejscu trwały.

- Pożar został opanowany już około godziny 2 w nocy, ale później trwało jeszcze przelewanie, sprawdzanie terenu kamerą termowizyjną i tym podobne. Ostatecznie nasze działania na miejscu zakończyły się około godziny 9.20. Spalił się dach budynku, konstrukcja runęła do środka. Prawdopodobnie market trzeba będzie rozebrać, ale o tym zdecyduje inspektor budowlany. Nie było osób poszkodowanych - podsumował później Wojciech Kapczyński ze stołecznej straży pożarnej.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Artur Węgrzynowicz / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości