Zajechał drogę, wysiadł z auta, uderzył w maskę. Wszystko uchwyciła kamera

Autor:
mj,
katke/b
Źródło:
Kontakt24
Agresywny kierowca na Ochocie
Agresywny kierowca na Ochocie
Andrzej / Kontakt24
Andrzej / Kontakt24 Agresywny kierowca na Ochocie

Na Kontakt 24 otrzymaliśmy nagranie od czytelnika, którego samochodowa kamerka zarejestrowała agresywnego kierowcę w warszawskiej Ochocie. - Podjeżdżał pod zderzak, trąbił, w końcu zajechał drogę, wysiadł i uderzał w maskę - relacjonował autor nagrania, które przekazał policji.

Pan Andrzej opisał redakcji Kontaktu 24, że do zdarzenia doszło w ostatnią niedzielę, 28 maja.

- Wracałem z synem do domu. Jechałem Alejami Jerozolimskimi, kiedy zobaczyłem, jak jeden z kierowców podjeżdża mi pod zderzak i trąbi. Zjechałem w prawo, a on za mną, pod prąd na skręcie. Zdziwiłem się, kiedy zatrzymał się tuż przede mną i wysiadł. Zaczął uderzać w moje auto. Wiedziałem, że mam nagranie, tak że uznałem, że dyskusje są zbędne i odjechałem - opisał.

Nie ukrywał, że takie zachowanie było dla niego sporym zaskoczeniem. - Dawno nie spotkałem się z czymś takim na drodze - mówił pan Andrzej. Zapewnił, że przekazał nagranie policji na skrzynkę "Stop agresji drogowej".

O zdarzenie zapytaliśmy policję. Czekamy na odpowiedź.

Gdzie zgłaszać agresywnych uczestników ruchu?

Policjanci apelują, by świadkowie agresywnego zachowania ze strony innego uczestnika ruchu nie wahali się zgłaszać takich zdarzeń. Zdjęcia, nagrania czy informacje należy przekazywać do odpowiedniej jednostki, na terenie której doszło do wykroczenia. Dodatkowo, by przyspieszyć identyfikację sprawcy, policja prosi o wskazanie: daty, godziny i miejsca zdarzenia (miejscowość, nr drogi/ulica); dane dotyczące pojazdu: numer rejestracyjny, marka; dane zgłaszającego: imię i nazwisko, adres do korespondencji, tel. kontaktowy.

Warszawski adres to: stopagresjidrogowej@ksp.policja.gov.pl

Materiały można zostawić też w najbliższej jednostce policji.

Pełna lista adresów mailowych dla danych regionów znajduje się tutaj>>

Autor:mj, katke/b

Źródło: Kontakt24

Źródło zdjęcia głównego: Andrzej / Kontakt24

Pozostałe wiadomości