Przygotuj się na:

LIKWIDACJA ZAWROTKI NA WĘŹLE POW Z PUŁAWSKĄ

W poniedziałek drogowcy rozpoczną likwidowanie zawrotki na węźle Południowej Obwodnicy Warszawy z Puławską. Nowa organizacja ruchu będzie funkcjonować przez pół roku.

Chciał uniknąć zderzenia z innym pojazdem, wjechał w restaurację

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Lech Marcinczak / tvnwarszawa.plChcąc uniknąć zderzenia, kierowca taksówki wjechał w budynek

Taksówka wjechała w restaurację przy ulicy Rosoła. Jak wyjaśnia policja, kierowca wykonał ten manewr, bo chciał uniknąć zderzenia z innym pojazdem.

Do zdarzenia doszło na wysokości Rosoła 48 po godzinie 18. - Kierowca samochodu citroen, chcąc uniknąć zderzenia z innym pojazdem, wjechał w budynek. Nikomu nic nie stało, a kierowcy byli trzeźwi - podał Tomasz Oleszczuk z biura prasowego Komendy Stołecznej Policji,

Jak doprecyzował reporter tvnwarszawa.pl Lech Marcinczak, samochód, który brał udział w zdarzeniu, to taksówka. - Auto wjechało na chodnik, przejechało kawałek, aż uderzyło w ścianę budynku. Najpierw otarło się o gazową skrzynkę, która stała na drodze, a potem skończyło na drzwiach restauracji - relacjonował przebieg wydarzeń.

Dodał, że samochód wybił szybę w restauracji i zdemolował przestrzeń przed obiektem. - Na miejscu pracowała policja i dwa zastępy straży pożarnej, które uprzątały miejsce kolizji. Zdarzenie nie spowodowało większych utrudnień w ruchu - zastrzegł Marcinczak.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Lech Marcinczak / tvnwarszawa.pl