Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

W sobotę i niedzielę, 26 i 27 września, odbędzie się 42. Orlen Maraton Warszawski. Trasa tegorocznej edycji biegu będzie prowadziła 5-kilometrową pętlą, między innymi Krakowskim Przedmieściem, Miodową i Bonifraterską. Organizacja biegu wiąże się ze zmianami w ruchu i kursowaniu komunikacji miejskiej.

Samochód potrącił mężczyznę na Trasie Siekierkowskiej

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
katke/ran
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.plWypadek i kolizja na Trasie Siekierkowskiej

Na pasie ruchliwej Trasy Siekierkowskiej doszło do potrącenia. Jak podaje policja, mężczyzna został przewieziony do szpitala. Obok doszło też do kolizji trzech aut.

Jak relacjonował reporter tvnwarszawa.pl Tomasz Zieliński, do wypadku doszło na wysokości sanktuarium, na jezdni w kierunku Pragi Południe.

Potwierdził to Rafał Retmaniak z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji. - Samochód uderzył w pieszego na lewym pasie Trasy Siekierkowskiej. Mężczyzna został zabrany do szpitala - mówił Retmaniak.

I dodał, że policjanci wyjaśniają, w jaki sposób pieszy dostał się na jezdnię szybkiego ruchu. - Na razie mężczyzna jest nieprzytomny - powiedział Retmaniak.

Kolizja tuż obok

Nasz reporter dodał, że były ogromne utrudnienia na Trasie Siekierkowskiej w kierunku Pragi Południe.

- Nieprzejezdny jest lewy i środkowy pas w kierunku Pragi. Kawałek dalej doszło do kolizji trzech samochodów - mówił Zieliński.

Drugie zdarzenie potwierdziła również komenda stołeczna.

Autor:katke/ran

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl