TVN Warszawa | Ulice

Śmiertelny wypadek na Targówku. Kierowca potrącił pieszego i zderzył się z innym autem

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/b
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Śmiertelne potrącenie pieszego na Targówku
Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl Śmiertelne potrącenie pieszego na Targówku

Nie udało się uratować mężczyzny potrąconego przez samochód osobowy na Targówku. Jak ustalił nasz reporter, tuż po uderzeniu w pieszego kierowca zderzył się z autem nadjeżdżającym z naprzeciwka. Z powodu akcji służb są duże utrudnienia w ruchu.

Do wypadku doszło po godzinie 17 przy skrzyżowaniu ulic Księcia Ziemowita i Bukowieckiej. - Pieszy został potrącony przez kierującego renault. Mężczyzna jest reanimowany - poinformowała przed godziną 18 Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. Kilkanaście minut później przekazała, że lekarz stwierdził zgon poszkodowanego.

Jak dodała, kierowca renault został przebadany alkomatem i jest trzeźwy.

OGLĄDAJ PROGRAM "7 ŻYĆ" O BEZPIECZEŃSTWIE NA POLSKICH DROGACH >>>

Na miejscu pracują pogotowie ratunkowe, policja i straż pożarna. Szczegóły zdarzenia ustalił nasz reporter Tomasz Zieliński. - Samochód osobowy potrącił pieszego w rejonie przejścia dla pieszych bez sygnalizacji, po czym odbił w lewo i zderzył się z autem jadącym z naprzeciwka. Jest również jeszcze jeden pojazd, który został lekko uszkodzony w wyniku tego zdarzenia - relacjonuje.

Policja potwierdza, że udział w zdarzeniu, oprócz renault, brały jeszcze volskwagen i skoda. - Ich kierujący również byli trzeźwi - zaznacza Wersocka.

Jak ostrzega nasz reporter, skrzyżowanie zostało całkowicie zablokowane. Są duże utrudnienia dla kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej. Na objazdy skierowane zostały autobusy linii 170 256. Zarząd Transportu Miejskiego podaje, że w obydwu kierunkach omijają one miejsce zdarzenia ulicami: gen. Rozwadowskiego - Przecławską - Zamkową - Wierną.

Autor:kk/b

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości