Przygotuj się na:

MARATON WARSZAWSKI

Maraton i Półmaraton Warszawski startują w ostatni weekend września. Po raz pierwszy trasy obu biegów zostaną połączone, a na stołecznych ulicach pojawi się około 10 tysięcy biegaczy. Do rywalizacji staną także uczestnicy Mistrzostw Świata Głuchych w Maratonie. Trasa królewskiego dystansu będzie prowadziła przez Śródmieście, Mokotów, Pragę, Żoliborz i Bielany. W planach są też biegi towarzyszące: Bridgestone Sztafeta Maratońska oraz New Balance Bieg na Piątkę.

TVN Warszawa | Ulice

Marszałkowska: pieszy zginął pod kołami porsche

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
tvnwarszawa.plŚmiertelne potrącenie na Marszałkowskiej

Śmiertelny wypadek na Marszałkowskiej. Pieszy został potrącony przez kierowcę sportowego auta. Jak podaje policja, mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Do wypadku doszło po północy na wysokości Złotej. - Doszło do śmiertelnego potrącenia osoby pieszej, przechodzącej przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Kierowca pojazdu marki Porsche był trzeźwy - informuje Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji. I precyzuje, że w wypadku zginął około 50-letni mężczyzna.

Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Funkcjonariusze prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora.

Po wypadku sportowe auto stało na lewym pasie jezdni w kierunku placu Konstytucji. Miało rozbitą szybę oraz część dachu.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl