Przygotuj się na:

77. ROCZNICA POWSTANIA - ZMIANY W KOMUNIKACJI

W niedzielę, w zawiązku z obchodami 77. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego stołeczna komunikacja miejska pojedzie inaczej. Zarząd Transportu Miejskiego uruchomi specjalne linie autobusowe łączące stacje metra i dworce kolejowe z Cmentarzem Wojskowym na Powązkach i Cmentarzem Wolskim. Z kolei do Muzeum Powstania Warszawskiego dowiozą zabytkowe tramwaje linii W.

TVN Warszawa | Ulice

Marszałkowska: pieszy zginął pod kołami porsche

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
kk/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
tvnwarszawa.plŚmiertelne potrącenie na Marszałkowskiej

Śmiertelny wypadek na Marszałkowskiej. Pieszy został potrącony przez kierowcę sportowego auta. Jak podaje policja, mężczyzna przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Do wypadku doszło po północy na wysokości Złotej. - Doszło do śmiertelnego potrącenia osoby pieszej, przechodzącej przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. Kierowca pojazdu marki Porsche był trzeźwy - informuje Monika Nawrat z Komendy Stołecznej Policji. I precyzuje, że w wypadku zginął około 50-letni mężczyzna.

Na miejscu było kilka zastępów straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz policja. Funkcjonariusze prowadzili czynności pod nadzorem prokuratora.

Po wypadku sportowe auto stało na lewym pasie jezdni w kierunku placu Konstytucji. Miało rozbitą szybę oraz część dachu.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE W TVN24 GO

Autor:kk/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński / tvnwarszawa.pl