TVN Warszawa | Ulice

Pieszy potrącony w Alejach Ujazdowskich

TVN Warszawa | Ulice

Autor:
mp/r
Źródło:
tvnwarszawa.pl
Potrącenie w Alejach Ujazdowskich
Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.plPotrącenie w Alejach Ujazdowskich

Na placu na Rozdrożu doszło do potrącenia pieszego. Trafił on do szpitala. Były utrudnienia w Alejach Ujazdowskich.

O zdarzeniu informował reporter tvnwarszawa.pl Artur Węgrzynowicz. - Kierowca opla, taksówki, na przejściu dla pieszych w Alejach Ujazdowskich potrącił pieszego. Na czas akcji ratunkowej ruch był zablokowany. Po około pół godzinie ruch jednym pasem został wznowiony - podawał Węgrzynowicz.

OGLĄDAJ TVN24 W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Na miejscu były policja i pogotowie ratunkowe, które udzielało pomocy osobie poszkodowanej. - W korku utknęli nie tylko kierowcy, ale też autobusy komunikacji miejskiej - mówił nasz reporter. Na mapie widać było, że w Alejach Ujazdowskich przy placu na Rozdrożu utworzył się spory korek w dwóch kierunkach.

- Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych z sygnalizacją. Kierowca był trzeźwy. Pieszy trafił do szpitala - przekazała później Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji.

Z relacji naszego reportera wynika, że w tym samym czasie doszło też do dwóch innych potrąceń w Warszawie. - Na przejściu dla pieszych na Książęcej przy skrzyżowaniu z Kruczkowskiego oraz na ulicy Mazowieckiej - doprecyzował Węgrzynowicz.

Autor:mp/r

Źródło: tvnwarszawa.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Zieliński, tvnwarszawa.pl

Pozostałe wiadomości